Yepyeni bir reklam filmi: LAV ile hep yeni bir heyecan

Geri

“Yeni bir cam, yeni bir heyecan” diyerek özgün cam tasarımlarıyla sofraları renklendiren LAV, evlerimize kattığı heyecanı yeni reklam filminde de eğlenceli bir üslupta resmediyor. 15 Şubat itibariyle yayına giren ve mizah yönüyle dikkat çeken reklam filminde, LAV’ın birbirinden şık ve kullanışlı ürünlerinin bulunduğu evlerdeki kadınların, her gününün tatlı bir heyecan içinde geçtiği anlatılıyor.

Sofra camı sektörünün dünyadaki önemli temsilcilerinden LAV ile yenilenen kadınların, LAV ürünlerine gösterdiği özen ekranlara taşınıyor. 15 Şubat itibariyle televizyonlarda yayınlanan LAV’ın yeni reklam filminde kadınların LAV ürünleriyle alakalı yaşadıkları gündelik olaylar eğlenceli bir şekilde anlatılıyor. Misafirlerini ağırlarken, eşi maç izlerken ya da çocukların doğum günü partisinde, farklı ailelerden farklı kadınlar sahip oldukları LAV ürünlerine gözü gibi bakıyor.

LAV’ın Yeri Başka

LAV’ın yenilikçi ve kullanışlı ürünlerinin kadınların kalbindeki yerinin bir başka olduğu mesajını sürprizli sonu ile pekiştiren reklam filmi, farklı karakterdeki kadınların yaşadığı LAV hikâyeleri ile seyir değeri yüksek bir içerik sağlıyor. Yeni reklam filminin tonu ve müzikleri, lansman filmi ile tutarlılık göstererek izleyici nezdinde bir devam filmi etkisi yakalanıyor. İstanbul Zekeriyaköy’de iki günde çekilen reklam filmi, tüketici nezdinde yakalanan marka bilinirliğini pekiştirirken hedef kitlesiyle de duygusal bir bağ kurabiliyor.

Reklam Filmi Künyesi

Reklamveren : LAV

Reklam Ajansı : MullenLowe İstanbul

Yapım Şirketi : Depo Film

Prodüktör : Melisa Gürkan

Yönetmen : Serdar Dönmez

Medya Planlama : Maxus

Mecra : TV, İnternet

Reklam filminin süresi : 43 Saniye

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir