Yapı – Endüstri Merkezi’ne yeni atama

Geri

YAPI-ENDÜSTRİ MERKEZİ’NİN İŞ GELİŞTİRME ve ETKİNLİKLER DİREKTÖRLÜĞÜNE ALIM ERDEMİR ATANDI

48 yıldır Yapı Dünyasının Bilgi Merkezi olarak hizmet veren

Yapı-Endüstri Merkezi İş Geliştirme ve Etkinlikler Direktörlüğü görevine 3 Ekim 2016 itibariyle Alım Erdemir atandı

Sektördeki üreticilerle, bu ürün ve hizmetlere ihtiyaç duyanları bir araya getiren platformlar oluşturan ve sektöre özel hizmetler üreten “Yapı Dünyasının Bilgi Merkezi” Yapı-Endüstri Merkezi’nin üst yönetimine önemli bir atama yapıldı.

Yapı-Endüstri Merkezi İş Geliştirme ve Etkinlikler Direktörlüğü görevine 3 Ekim 2016 itibariyle Alım Erdemir atandı. Erdemir, bu yeni konumuyla sektörde bilgi merkezi olarak faaliyetlerini yürüten Yapı-Endüstri Merkezi’nde iş geliştirme projeleri ve tüm etkinlik çalışmalarını yönetiyor olacak.

Alım Erdemir Hakkında

1964 yılında Ankara’da doğan Erdemir, eğitim hayatına TED Ankara Koleji’nde başlayarak Orta Doğu Teknik Üniversitesi ile devam etti. Şehir planlaması bölümünü ikincilikle bitiren Erdemir’in, Orta Doğu Teknik Üniversitesi ve Bilkent Üniversitesi’nde geçen 12 yıllık akademik hayatı İstanbul’a gelmesiyle yön değiştirdi. Daha önceki yıllarda ağırlıklı olarak sanat, tasarım ve mimarlık alanlarında yaptığı yönetim danışmanlığı, organizasyon, özel projeler, etkinlik ve sergi yönetimi konularında profesyonel olarak çalışmaya başladı.

Bilgi Atölye 111, Santral İstanbul, Bilgi Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi, Habitat II Türkiye, İstanbul 2010 Tasarım Başkenti, Uğur Mumcu Vakfı, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, TÜBİTAK çalıştığı kurumlar arasındadır.

Sanat, tasarım ve mimarlık alanlarında yaptığı yönetim danışmanlıkları, organizasyonlar ve özel projelerle tanınan Erdemir’in yayınlanmış yazıları, çevirileri ve kitap/dergi editörlükleri ve düzenlediği 100’e yakın etkinlik ve sergi vardır.

Erdemir, Can ve Atlas adında 2 çocuk annesidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir