Xperia XZ Avantajlı Paketi ile tüm Türk Telekom Mağazaları’nda

Geri

Sony Mobile, Türk Telekom ile gerçekleştirdiği iş birliği ile Xperia XZ’yi kontratlı alan mobil kullanıcılara 3 ay süresince Tivibu spor paketi hediye ediyor. Sony Xperia XZ, yepyeni rengi; Orman Mavisi, Madeni Siyah ve Platinyum renkleri ile tarifeye ek olarak ayda sadece 106 TL’den başlayan taksitlerle Türk Telekom müşterilerini bekliyor.

Sony Mobile’ın yeni amiral gemisi Xperia XZ’nin tarifeye ek ayda 106 TL’den başlayan taksit seçeneği ve kontratlı satın alan mobil kullanıcılara 3 ay boyunca hediye Tivibu spor servisinden oluşan avantajlı paketi tüm Türk Telekom mağazalarında yerini aldı.

Hareket halindeki nesneleri bile düşük ışık koşullarında net ve gerçek renkleriyle yansıtan Xperia XZ, 23MP ana kamerası deklanşöre basıldığında 0,6 saniye1 de açılıp süper hızlı fotoğraf çekebilmenizi sağlıyor. Xperia XZ’nin yüksek hassasiyete sahip 13MP ön kamerasıyla ışığın yetersiz olduğu durumlarda ve grup selfie’lerinde dahi etkileyici sonuçlar elde ediliyor.

5.2” kıvrımlı cam ekranı ile Xperia XZ, hızlı şarj sırasında pili korurken pil ömrünü iki katına çıkaran Qnovo Adaptive Charging2 ile tamamlanmış Battery Care3 özelliği şarj kullanımında etkin farklar yaratıyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir