Vodafone Red’den ‘Her Şey Dahil Pasaport’ için İnovatif Tanıtım Kampanyası

Geri

VODAFONE’DAN YENİ DİJİTAL KAMPANYA: DİLTESTİ.COM


Abonelerine her şeyin baştan tam olduğu ürün ve hizmetler sunan Vodafone Red, Türkiye’de bir ilk olan “Her Şey Dâhil Pasaport” hizmeti için inovatif bir tanıtım kampanyasına imza attı. Kullanıcılarına 51 ülkede tarifelerini tıpkı Türkiye’deymiş gibi kullanma imkânı veren Vodafone Red, bu hizmetini duyurmak için “dil testi” temalı eğlenceli bir web sitesi hazırladı. Buna göre, bilgisayarından ya da cep telefonundan www.diltesti.com adresine girenler, Vodafone Red tarifelerinin geçerli olduğu 51 ülkeden 51 kişinin konuştukları dile ve tiplerine göre nereli olduğunu tahmin ederek iPhone 6s akıllı telefon çekilişine katılma hakkı kazanıyor.

1455011928_G__rsel_1

Vodafone Türkiye’nin bireylerin dijitalleşmesi hedefiyle geliştirdiği ve 6 yıldır başarıyla sürdürdüğü inovatif Vodafone Red programı, abonelerine tarifenin ötesinde bir dünya sunmaya devam ediyor. Kullanıcılarına 51 ülkede tarifelerini tıpkı Türkiye’deymiş gibi kullanma imkânı veren Vodafone Red, bu hizmetini duyurmak için “dil testi” temalı eğlenceli bir web sitesi hazırladı. Bilgisayarından ya da cep telefonundanwww.diltesti.com adresine girenler, Vodafone Red tarifelerinin geçerli olduğu 51 ülkeden 51 kişinin konuştukları dile ve tiplerine göre nereli olduğunu tahmin etmeye çalışıyor. Ayrıca, testi tamamlayarak çekilişe katılan kullanıcılardan her ay 2 kişiye iPhone 6s akıllı telefon kazanma şansı da sunuluyor. Kampanya, 26 Mart’a kadar devam edecek.

1455011897_Vodafone_T__rkiye_Pazarlama_Direkt__r___Fatih_Uysal

Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Uysal, konuyla ilgili şunları söyledi:

“Vodafone Türkiye olarak, dijitalleşmenin en yüksek seviyede olduğu abone grubumuz Vodafone Red’lilere her şeyin baştan tam olduğu ürün ve hizmetler sunarak dijital dünyanın olanaklarından en üst düzeyde faydalanmalarını sağlıyoruz. Mobil teknolojinin hayatlarını kolaylaştırmasını ve yüksek mobil iletişim ihtiyaçlarını karşılamasını bekleyen Vodafone Red’liler için bol internetli tarifelerden özel müşteri temsilcisine kadar çeşitlenen ürün, hizmet ve avantajlar sunuyoruz. Son olarak, bu ürünlerden biri olan ‘Tarifeniz yurtdışında da geçerli’ kapsamında sunduğumuz ‘Her Şey Dâhil Pasaport’ için inovatif bir dijital tanıtım kampanyası düzenledik. ‘Dil testi’ temasıyla oluşturduğumuz sitemizi ziyaret eden kullanıcılar, Vodafone Red tarifelerinin geçerli olduğu 51 ülkeden 51 kişinin konuştukları dile ve tiplerine göre nereli olduğunu tahmin ederek iPhone 6s çekiliş kampanyamıza katılma şansı yakalıyor. Vodafone Red ile abonelerimize tarifenin ötesinde bir dünya sunmaya devam edeceğiz.”

“Her Şey Dâhil Pasaport” Türkiye’de bir ilk

Türkiye’de bir ilk olan “Her Şey Dâhil Pasaport” hizmetiyle, Vodafone Red abonelerine tarifelerindeki her yöne ses, SMS ve internetin tamamını 51 ülkede Türkiye’deki gibi özgürce kullanma imkânı sağlanıyor. Akıllı Ücretlendirme Teknolojisi sayesinde yurtdışında kullanım yapılmadığında hiçbir ücret ödenmezken, sadece kullanım yapılan gün günde 9,90 TL’den ücretlendirme yapılıyor. “Her Şey Dâhil Pasaport” hizmetinin geçerli olduğu ülkeler ise şu şekilde sıralanıyor: Almanya, Amerika Birleşik Devletleri*, Arjantin, Arnavutluk, Avustralya, Avusturya, Belçika, Bolivya, Brezilya, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Fransa, Gana, Guatemala, Guyana, Güney Afrika Cumhuriyeti, Hindistan, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsviçre, İtalya, Jamaika, Kanada, Katar, KKTC, Kolombiya, Kosta Rika, Letonya, Litvanya, Macaristan, Malta, Meksika, Mısır, Nikaragua, Panama, Paraguay, Peru, Portekiz, Porto Riko, Romanya, Rusya, Suudi Arabistan, Surinam, Şili, Uruguay, Yeni Zelanda, Yunanistan.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir