Vodafone Arena Yeni Koltuklarında Tribün Anılarını Koruyor

Geri

Vodafone Türkiye, 15 yıllığına sponsor olduğu Vodafone Arena inşaatında koltuk montajı aşamasıyla birlikte geri sayıma geçti. İnşaatta sona yaklaşılırken, bu süreci Beşiktaş taraftarıyla kutlamak isteyen Vodafone, #HasretBitiyor kampanyası altında “Bu Koltuklar Şahit” isimli dijital bir proje hayata geçirdi.

Proje kapsamında www.bukoltuklarsahit.vodafonearena.com.tr adresine giren taraftarlar, burada istedikleri tribünleri seçerek, boş koltukların üzerine orada yaşadıkları anıları bırakabilecekler. Projeyle ilgili Vodafone Arena işçilerinin koltukları tek tek monte edişini gösteren bir de reklam filmi hazırlandı.

Beşiktaş JK ile Türk spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasına imza atan Vodafone Türkiye, yapımı devam eden Vodafone Arena inşaatının son aşamalarını #HasretBitiyor isimli kampanyasıyla kutluyor. #HasretBitiyor çatısı altında ilk proje, koltuk montajını takiben taraftarın eski yuvasında eski koltuklarda yaşadığı unutulmaz anların derlendiği bukoltuklarsahit.vodafonearena.com.tr web sitesiyle hayata geçirildi. Projeyle ilgili, Vodafone Arena işçilerinin koltuk montajlarken görüntülendiği bir de reklam filmi yayınlandı.

Tribün anıları dijital müzeye dönüşüyor

“Bu Koltuklar Şahit” projesi kapsamında, www.bukoltuklarsahit.vodafonearena.com.tradresine giren Beşiktaşlılar, ekranda çıkan tribün seçeneklerinden istediklerini seçip, boş koltukların üzerine tıklayarak o koltukta yaşadıkları anıları paylaşabilecekler. Eklenen tüm anılar, ziyaretçiler tarafından okunabilecek ve dileyenler bu anıları sosyal medya üzerinden de paylaşabilecek. Böylelikle, tribün anıları bir çeşit dijital müzeye dönüştürülmüş olacak.

Reklam filminde stat işçileri koltukları yerleştiriyor

Koltuk montajıyla beraber Vodafone Arena’nın geri sayıma geçişi için web sitesi içeriğiyle örtüşen bir reklam filmi de hazırlandı. Filmde, stat işçileri koltukları tek tek monte edilişi görüntülenirken dış seste taraftarların tribün anıları seslendiriliyor. Filmin sonunda bunca yıl, bunca koltuğun yerini yeni anılara, yeni koltuklara bıraktığı ve Vodafone Arena’nın son düzlüğe girdiği mesajı veriliyor.

Künye

Reklamveren: Vodafone Türkiye

Reklamveren Temsilcileri: Bilge Çiftçi, Onur Gargılı, Kerem Karacasulu, Ece İrem Arslan

Reklam Ajansı: Tribal Worldwide İstanbul

Ajans Başkanı: Ömür Kula, Hakan Birgül

Yaratıcı Yönetmen: Arda Erdik, Başar Bellisan

Yaratıcı Grup Başkanı: Barış Sarhan, Melih Ediş

Yaratıcı Grup: Selçuk Çelebioğlu, Emre Çil, Furkan Şahin

Sosyal Medya: Selçuk Çelebioğlu

Müşteri İlişkileri: Nil Gökçe Sanay

Ajans Yapımcısı: Can Taşkın

Yapım Şirketi: Atlantik Yapım

Yönetmen: Umut Aral

Müzik: Jingle Mingle

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir