Türkiye’nin ilk ve tek danışmanlık etkinliği ACT’in başvuruları açıldı!

Geri

Danışmanlık sektörünü her yönüyle tanıtan ACT Boğaziçi Üniversitesi’nde!

Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü (BÜYAK) tarafından düzenlenen, öğrencilere danışmanlık sektörünü tanıtan, içerisinde vaka analizi ve interaktif mülakat eğitimi bulunduran Türkiye’nin ilk ve tek interaktif danışmanlık etkinliği olan Advanced Consultancy Training (ACT), 1-2 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek.
Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri tarafından en çok tercih edilen kariyer kulüplerinden biri olan BÜYAK, danışmanlık sektörüne ilgi duyan öğrencilere sektörün her yönünü öğrenmeleri için kapsamlı bir etkinlik sunuyor.

En iyi danışmanlık şirketlerinden dinleyeceğiniz seminerlerle hem danışmanlık dünyasını keşfedecek ve bir danışmanın hayatının nasıl geçtiğini öğreneceksiniz, hem de danışmanlık sektörüne dair ufuk açacak konularla bu mesleğe bakışınızı değiştireceksiniz!
Alanında öncü danışmanlık şirketlerinden gelen danışmanlardan alacağınız mülakat eğitimi ve onlarla gerçekleştireceğiniz mülakat simülasyonu ile işe alım sürecinde diğer adaylara göre bir adım önde başlayın!

Birlikte çalıştığımız şirketlerin danışmanları tarafından verilecek interaktif vaka eğitiminin ardından gerçekleşecek olan vaka analizi yarışmasında kendinizi kanıtlayın! Partnerlarla bir akşam yemeği fırsatı ve bir çok sürpriz hediye sizleri bekliyor. Advanced Consultancy Training, kariyerine danışmanlık sektöründe yön vermeyi düşünen öğrencileri bir araya getiriyor.

Başvuru için:  http://www.buyak.org/act/application/

Detaylı bilgi için:  https://www.facebook.com/events/844543698980966/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir