Türkiye’nin akıllı emlak sitesi Zingat.com’un ilk reklam filmi ‘Sana Yalan Söylediler’ yayına girdi

Geri

Türkiye’nin akıllı emlak sitesi Zingat.com’un ilk reklam filmi ‘Sana Yalan Söylediler’ yayına girdi. Zingat.com; Nezih Muhit, Şehir Merkezi ve Taşınmaya Hazır Daire olmak üzere üç farklı konseptle izleyiciyle buluştu. Ev arayanlar artık Zingat.com ile doğru evine kavuşuyor.

Gayrimenkul sektöründe gerçekleştirdiği projelerle farkını ortaya koyan Türkiye’nin akıllı emlak sitesi Zingat.com’un ilk reklam filmi serisi ‘Sana Yalan Söylediler’ yayınlandı. Reklam filmi, gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenleri bir sürprizle karşılaşmamaları ve doğru evi bulmaları için ‘ev almadan önce ‘Zingat’lamaya” davet ediyor.

Türkiye’de özellikle dijital kanallar üzerinden yayınlanan gayrimenkul ilanları ile ilgili yalan ve yanıltıcı bilgiler üzerinden her yıl binlerce vatandaşımız mağdur oluyor.

Türkiye’de gayrimenkul sektörü için yeni ve güvenilir bir buluşma noktası, referans ve bilgi kaynağı olan Zingat.com’un reklam filmlerinde nezih muhitte, şehir merkezinde ve taşınmaya hazır daire aldıklarını zanneden kişilerin hikâyesi anlatılıyor. RANDOMWORKS tarafından hazırlanan ve yönetmenliğini Arda Birkiye’nin gerçekleştirdiği reklam filmleri “Sana Yalan Söylediler” melodisi eşliğinde ‘Zingat.com ile Doğru Evine’ mesajını veriyor.

 

MÜŞTERİ: ZİNGAT

MARKA: ZİNGAT.com

KAMPANYA ADI:

  • Sana Yalan Söylediler – Taşınmaya Hazır
  • Sana Yalan Söylediler – Şehir Merkezi
  • Sana Yalan Söylediler – Nezih Muhit

YARATICI YÖNETMEN: Mustafa Küçükkalıpçı, Pınar Kurt

YARATICI GRUP: Çağlar Uzunca, Onur Ünal

MARKA TAKIMI: Didem Soydan Özcıbır, Seçil Kök

STRATEJİK PLANLAMA: Ceylan Eren

AJANS PRODÜKTÖRÜ: Nilay Ciğit

YAPIM ŞİRKETİ: RANDOMWORKS

YÖNETMEN: Arda Birkiye

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir