Türk Telekom’dan yeni reklam filmi

Geri

Türk Telekom’un ‘Fiber Gücü Yanında, İşler Yolunda’ kampanyasının yeni reklam filmi yayında

Türk Telekom’un, ‘Fiber gücü yanında, İşler Yolunda’ kampanyası yeni reklam filmiyle devam ediyor. Marka yeni reklam filmiyle duyurduğu kampanya kapsamında esnaf ve KOBİ’ler sabah 08.00 ile 11.00 arası işyeri sabit hattından cep telefonu dahil yurt içinde her yönü ücretsiz arıyor. 

İşyerlerinin hız ve kapasite ihtiyacını, hem sabit hem de mobilde en yüksek kalitede karşılamayı hedefleyen Türk Telekom sunduğu fırsatlarla sektördeki işyerlerine fayda sağlamaya devam ediyor. Fiber gücü yanında, İşler Yolunda’ kampanyasının yeni reklam filmi de 19 Ağustos itibariyle yayına girdi. Filmde Türk Telekom’un daha önceki reklam serisinden tanıdığımız Sabit ve Fikri karakterleri yer alıyor. Yeni reklam filmi baba-oğulun teknoloji konusunda yaşadıkları çatışmaya kız kardeşin de katılması ve Fikri’nin yanında durduğu senaryo ile şekilleniyor.

Bir berber dükkanında geçen reklam filminde Türk Telekom’un abonesi olan esnaf ve KOBİ’lere siftah niyetine sabah 08.00 ile 11.00 arası sağladığı sabit hattan ücretsiz konuşma avantajı anlatılıyor.

19 Ağustos’ta yayına giren ve 3 hafta yayında kalacak olan reklam filminin yönetmen koltuğunda birçok dikkat çeken reklam filminden tanıdığımız ve bu serinin diğer reklam filmlerinin de yönetmeni olan Can Ulkay oturuyor.

 

Reklam Filmi Künyesi

Kampanya adı: Türk Telekom PSTN Siftah Kampanyası

Reklamveren: Türk Telekom

Reklamveren Yetkilisi: Nurçin Koçoğlu, Ebru Özel Bozkurt, Buket Kayalar

Reklam Ajansı: M.A.R.K.A.

Yaratıcı Yönetmen: Hulusi Derici

Yaratıcı Grup: Doğan Mirdoğan, Salih Küçük

Grafiker: Necdet Polat

Genel Müdür Yardımcısı: İlkay Ünlü

Müşteri Grubu: Jülide S. Coşkuner, Berrak Selin

Prodüksiyon Şirketi: Dijital Sanatlar

Prodüktör: Çağlar Ercan

Yönetmen: Can Ulkay

Müzik: Cenk Çelebioğlu

Post Prodüksiyon: Sinefekt

Medya Ajansı: People

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir