Trendyol.com, başarı sırlarını ve deneyimlerini gençlerle paylaşıyor

Geri

TRENDYOL DİJİTAL VAKA ANALİZİ YARIŞMASIYLA ÖĞRENCİLERE STAJ İMKANI SAĞLADI!

Türkiye’nin lider moda e-ticaret sitesi Trendyol.com, başarı sırlarını ve deneyimlerini gençlerle paylaşıyor. Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü’nün düzenlediği “Kariyer Okulu”organizasyonda Trendyol.com, markanın dijital stratejilerinin masaya yatırılacağı vaka analizi çalışması ile kazanan öğrencilere bünyesinde staj imkanı sağlıyor.

Trendyol.com gençlerin akademik hayattan iş yaşamına geçişini desteklemeyi amaçlayan program dahilinde dijital pazarlama konusunda deneyimlerini öğrencilerle paylaştı.

Trendyol.com Boğaziçi Üniversitesi Kariyer Okulu tarafından 2007 yılından beri sürdürülen OKUL projesine destek verdi.

2-5 Aralık tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Kariyer Okulu tarafından gerçekleştirilen ve öğrenciler tarafından ulusal çapta katılım sağlanan organizasyonda Trendyol.com dijital pazarlama konusunda vaka analizi çalışması ile damga vurdu.

Trendyol vaka analizi yarışmasını kazanan öğrencilere staj imkanı sağlıyor.

Trendyol.com ekibi ile birlikte Dijital Pazarlama uygulamalarının masaya yatırıldığı çalışmada 5’er kişilik 12 öğrenci grubu güncel teknolojiler ve ölçümleme uygulamalarını kullanarak stratejiler ürettiler.

Dijital pazarlama konusunda yeni fikirler ve çözüm uygulamaları geliştirmeyi amaçlayan yarışmayı birinci olarak tamamlayan öğrenciler, Trendyol.com’da gerçekleştirecekleri staj ile markanın tecrübelerinden derinlemesine faydalanma imkanına ulaştılar. Trendyol.com 1000 kişilik genç ve dinamik ekibine yeni yetenekler katmaya devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir