Teksan Jeneratör’den iki yeni atama

Geri

Enerji sektöründe yenilikçi teknolojileri ve öncü kimliği ile farklılaşan Teksan Jeneratör, büyüme hedeflerine uygun olarak pazarlama yatırımlarına hız verdi ve Pazarlama Direktörlüğü’nü Bertan Birkan’a emanet etti. Birkan, daha önce şirkette Ticari Pazarlar Geliştirme Direktörü olarak görev yapıyordu. Teksan’a yeni katılan isim ise Mali İşler Koordinatörlüğüne getirilen Bekir Tomek oldu.

Teksan Jeneratör Pazarlama Direktörü Bertan Birkan, 1975 yılında İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra University of California San Diego’da Pre-MBA, Doğuş Üniversitesi’nde ise MBA yaptı.

1478257734_bertan_birkan_teksan_jenerat__r_pazarlama_direkt__r__

İş hayatına 2000 yılında başlayan Bertan Birkan, değişik şirketlerde Satış ve Pazarlama Müdürü, Genel Müdür Yardımcısı ve Satış Direktörlüğü görevlerini yaptı. 2015 yılında Teksan Jeneratör’de Ticari Pazarlar Geliştirme Direktörü olarak çalışmaya başlayan Bertan Birkan, 1 Eylül 2016 tarihi itibariyle Pazarlama Direktörlüğü’nü üstlendi.

1478257652_bekir_tomek_teksan_jenerat__r_mali_____ler_koordinat__r__19 Eylül 2016 tarihi itibari ile jeneratör ve kesintisiz güç kaynakları sektöründe hızla büyüyen Teksan Jeneratör’ün Mali İşler Koordinatörlüğü görevine getirilen Bekir Tomek, 1958 yılında Sivas’ta doğdu. Atatürk Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Bekir Tomek, 1985 yılında Denetçi olarak başladığı profesyonel meslek hayatına Mali İşler Yöneticisi (Finansal Kontrolör), Finans Müdürü, Mali İşler Koordinatör Yardımcısı, Mali İşler Direktörü olarak devam etti.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir