Survivor heyecanı Türk Telekom’da…

Geri

Türk Telekomlular Survivor Tarifesi ile ücretsiz oy kullanımından yarışmanın finaline VIP konuk olarak katılmaya kadar birçok ayrıcalığa sahip olacak.

TV8 ekranlarında izleyicileriyle buluşan Survivor yarışması, Türk Telekom iletişim sponsorluğu ile kullanıcılarına ve yarışmacılara çok özel sürprizler sunacak. Türk Telekom müşterileri, Survivor Tarifesi ile ücretsiz oy kullanma, başka hiçbir yerde olmayan görüntü ve videolara erişim gibi özel haklara sahip olacaklar. Ayrıca bu yıl ilk kez Türk Telekom’la birlikte hayata geçirilen ‘Survivor Mağaza’ ile tarife müşterileri, ‘Survivor Arena’ mobil uygulamasını indirip, yarışmanın sevilen oyunu 4’ün 1’i ile yarışma heyecanını yaşayacaklar. Türk Telekomlular, kazandıkları puanlarla Dominik Cumhuriyeti’ndeki Survivor Birleşme Partisi’ne katılma, Kıbrıs Finali’nde VIP konuk olma fırsatlarını yakalayabilecekler. Yarışmacılar ise Türk Telekom İletişim Noktasında, Türk Telekom’un Wirofon servisi sayesinde aileleri ile anlık mesajlaşıp, sesli ve HD görüntülü konuşabilecek.

Türk Telekom, TV8 ile O Ses Türkiye yarışması özelinde başlattığı iş birliğini Survivor yarışmasına da taşıdı. Türk Telekom’un iletişim sponsorluğu ile TV8 ekranlarında izleyicilerle buluşan Survivor heyecanı, Türk Telekom müşterileri için yeni ayrıcalıkların kapısını açacak. Marka, Survivor tutkunu kullanıcılarına özel Survivor Tarifesi, Survivor Arena ve Survivor Mağaza gibi birçok yeniliği sunacak.

Survivor tarihinde bir ilk

Türk Telekom’un bu yıl ilk kez hayata geçirdiği ‘Survivor Mağaza’ ile Survivor Tarifesi müşterileri, Apple Store ve Google Play Store’dan indirdikleri Survivor Arena mobil uygulaması üzerinden oynayacakları 4’ün 1’i oyunu ile kazandıkları puanlar sayesinde aynı uygulamada bulunan Survivor Mağaza’sından özel ödüller kazanabilecekler. Survivor tarifesindeki müşteriler, oyunda kazandıkları puanlarla Dominik Cumhuriyeti’ndeki Survivor Adası’na gitme, Survivor Birleşme Partisi’ne katılma, Kıbrıs’taki büyük finalde VIP konuk olarak katılma gibi fırsatlar yakalayacaklar. Diğer ödüller arasında, efsane Survivor yarışmacıları ile tanışma ve yemek yeme, Survivor Panorama programına yarışmacılar ile birlikte konuşmacı olarak konuk olma gibi fırsatlar da bulunuyor. İmzalı yarışmacı tişörtleri ve fotoğrafları, bireysel sembol ödülleri gibi Survivor ruhunu yaşatan sembolik ödüller de yine Türk Telekom Survivor Tarifesi müşterilerini bekliyor.

Türk Telekom İletişim Noktası, yarışmacıları sevdiklerine kavuşturacak

Türk Telekom, müşterilerinin yanı sıra bu yılki yarışmacılar için de Türk Telekom ayrıcalığını sonuna kadar yaşatacak. Yarışmacılar, özel olarak hazırlanan Türk Telekom İletişim Noktası’nda keyifli vakit geçirmenin yanı sıra, hayranları, aileleri ve sevdikleri ile hasret giderecek. Onlardan gelen mektuplar, mesajlar, fotoğraflar ve videolar ile özlem giderecek olan yarışmacılar Wirofon uygulaması sevdikleri ile mesajlaşıp, sesli ve görüntülü görüşmenin keyfini çıkaracaklar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir