Sosyal Medyanın En İyilerini Seçen ”The Shorty Awards” Younow’dan Canlı İzlenebilecek

Geri

Sosyal medyadaki en iyi içerikleri ödüllendiren ve sosyal medyanın en önemli ödül töreni olarak görülen “The Shorty Awards”, 11 Nisan 2016 tarihinde Younow’dan canlı yayınlanacak.

 

Önceki yıllarda Michelle Obama, Taylor Swift, Tyler Oakley, Malala Yousafzai, Jenna Marbles, PewDiePie, Alton Brown, Susan Orlean, Guy Kawasaki, NASA ve daha birçok ismin katıldığı ve ödül aldığı ödül töreninin sekizincisi NewYork’ta gerçekleştirilecek. Sosyal medyanın Oscar’ı olarak adlandırılan The Shorty Awards, sosyal medyadaki yıllık en iyi içerik üreticilerini ödüllendiriyor.

Ödül törenini takip etmek isteyenler, YouNow uygulamasını akıllı telefonlarından ücretsiz indirerek ya da www.younow.com adresine girerek hesap açabilirler. YouNow’a Facebook, Twitter, Instagram hesabından veya e-mail adresi ile kolaylıkla giriş yapılabiliyor.

Bir ayda 120 milyon üzerinde kullanıcının oturum açtığı ve günde 50.000 saatin üzerinde canlı yayını izleyiciler ile buluşturan popüler canlı yayın aplikasyonu YouNow, kırmızı halı etkinliklerini ve parti odasını canlı yayın olarak sosyal medyada yayınlayacak.

YouNow, birçok canlı yayın platformu içerisinden seçildi. Shorty Awards CEO ve Kurucusu Gregory Galant, YouNow’ı seçme sebebi olarak “YouNow diğer aplikasyonlardan ayrılan özelliklere sahip. YouNow, canlı yayınlarında eşsiz bir interaktiflik ve sıcaklık sunuyor ”dedi. Shorty Awards, Tech & Innovation kategorisinin altında bu yılYouNower adında ayrı bir yarışma ödül içeriği de ekledi. Bu kategori için 12 aday bulunuyor.

Başka bir izleyiciyi yayınına konuk alarak fark yaratan YouNow, birçok medya kanalı ve ünlü kişiler tarafından tercih ediliyor. “America’s Got Talent” programı da YouNow’dan canlı seçmeler yapıyor. The Huffington Post, Buzzfeed ve gençlere yönelik içerik üreten Refinery 29 da genç takipçilere ulaşmak için YouNow’dan canlı yayın yapmayı tercih ederken Amerikalı birçok müzik sanatçısı yeni albümlerinin lansmanlarını YouNowda gerçekleştiriyor. Genç yeteneklerin keşfedilmesini de sağlayan YouNow’da Youtuber’lar canlı performanslarında hayranları ile bir araya geliyor. Grammy Ödüllü müzik grubu Pentatonix, son çıkardığı albümünü YouNow üzerinden canlı yayın yaparak tanıttı. Yayın sırasında takipçileri ile beraber şarkı söyleyip, takipçilerinden gelen soruları cevaplayan grup, ITunes sıralamasında 1 numaraya yükseldi.

Canlı yayındaki sanal ürünleri ile birlikte yayın yapanlara fayda sağlayan bir gelir modeline sahip olan YouNow, yarattığı sanal para birimi “Bar”lar aracılığıyla kullanıcılar ve takipçileri arasında direkt iletişim kurulmasını sağlıyor. Takipçiler veya izleyiciler favorisi olan performansları YouNow üzerinden sanal ürünleri satın alarak destekleyebiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir