REKABETÇİ BAŞARI

Geri

Fiyatı: 25.00 TL (KDV Dahil) Sipariş ver

Rekabetçi Başarı: (How Branding Adds Value) şirketlerin markaya odaklanan bir felsefeyle, sağlam bir rekabetçi avantaj ile birlikte hem finansal hem de algısal değer kazanmalarının yollarını açıklıyor. Bu kitap, marka liderliğine götüren yolda bütünleşik bir yaklaşımla yeni bir marka bakış açısını ortaya koyuyor. Kurum içi döngüde markaların nasıl ele alınması gerektiğiyle birlikte pazarlamada aktif koordinasyonda görevli birimlerle pazarlama haricindeki birimlerin nasıl birlikte çalışması gerektiğinin stratejik önemini vurguluyor. Okuyucular marka yelpazesi hakkında kapsamlı bir gözden geçirme fırsatı bulacaklar. Bunların arasında marka stratejisi, marka yerleştirme, müşteri / marka iç görüleri, kaynak tahsisi ve performans ölçme de bulunuyor.

Kitabın içeriği:

• Güncel marka bakış açıları doğrultusunda pratik uygulamalar.

• Dünya çapında 200’den fazla şirketin ve düzinelerce özel eğitim programlarına katılan binlerce üst düzey yöneticinin katılımıyla gerçekleştirilen bir araştırma.

• B2C, B2B ve KOBİ’lerden geniş bir yelpazede toplanan gerçek örnek vakalar.

• Genel marka teorisi ve uygulamalarını içeren tematik bir bakış açısıyla, okuyucuların kolayca anlayabileceği geleneksel ve güncel markalama uygulamaları.

• Sorun çözme senaryolarıyla çözüm üretmeye yardımcı bir son bölüm.

Rekabetçi Başarı: (How Branding Adds Value) CEO’lar, pazarlama ve marka yöneticileri için olduğu kadar marka ya da pazarlama iletişimi okuyan öğrenciler için de faydalı bir bilgi kaynağı.

Türkçe (Orijinal Dili:Türkçe)
529 s. — 2. Hamur– Ciltsiz — 17 x 23 cm
İstanbul, 0
ISBN : 9786055467067

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir