Puma, Çizgiyigeç ile Fashion Film Fest’te

Geri

Türkiye’nin ilk instagram dizisi #ÇizgiyiGeç İstanbu’un ilk ve tek moda festivali Fashion Film Fest’te yayınlanıyor

PUMA ve Based İstanbul işbirliği ile hayata geçirilen ve son dönemin en çok dikkat çeken projelerinden olan #ÇizgiyiGeç instagram dizisi, İstanbul’un moda filmleri festivali Fashion Film Fest’te özel videosu ile görücüye çıkıyor.

Dünyanın farklı köşelerinden moda ve film dünyalarını bir araya getiren Fashion Film Fest, bu yıl 26-27 Kasım tarihlerinde Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşiyor. Yurtdışından ve Türkiye’den profesyonel standartlarda çekilmiş filmlerin yarışacağı festivalde jürisinde, moda editörleri, fotoğrafçılar, oyuncular ve tasarımcılar gibi farklı disiplinlerden önemli isimler bir araya geliyor. Festival kapsamında ELLE dergisi editörleri tarafından ve Türk yapımları arasından seçilecek olan “Elle’s Choice” ödülü, moda filmlerinin gelişimi açısından büyük önem taşıyor.

Gazali Görüryılmaz’ın yönettiği #ÇizgiyiGeç instagram dizisi ile Türkiye’de bir ilke imza atan PUMA, “Elle’s Choice” ödülleri kategorisinde en güçlü adaylar arasında yer alıyor. 60’ar saniyelik 10 bölümden oluşan dizi, PUMA Sonbahar- Kış 2016 koleksiyonuyla öne çıkıyor. Moda, spor, müzik, ve dostlukla iç içe olan Instagram dizisinde yer alan genç oyuncular enerjileri ile dikkat çekiyor.

Fashion Film Fest, bu yıl etkinlik olarak 4 ama festival olarak 2. kez gerçekleşiyor. Dünyanın farklı köşelerinden moda filmlerinin gösterileceği festivalde, ayrıca moda, marka ve sanat konularında önemli isimlerle söyleşiler de yer alıyor.

#ÇizgiyiGeç

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir