Pril’den “Açelya’nın Mutfak Sırları” Serisi

Geri

Pril, Hindistan cevizi ve bitki özlü “Açelya’nın Mutfak Sırları” serisi ile mutfaklara yenilik getiriyor.

Pril’den “Açelya’nın Mutfak Sırları” Serisi; Mutfaklarda Hindistan Cevizi ve Bitki Özlü Esintiler…

Açelya Akkoyun Önerdi, Pril Hindistan Cevizi ve Bitki Özlü Ürünler Geliştirdi… 

Türkiye’nin 1 numaralı tercihi Pril, “Açelya’nın Mutfak Sırları” serisine eklediği Hindistan cevizi özlü yeni ürünü ile mutfakların havasını değiştiriyor. Yağlara ve kurumuş kirlere karşı ultra güçlü formüle sahip Pril, yeni Açelya’nın Mutfak Sırları serisini Hindistan cevizi ve bitki özlü seçenekleriyle tüketicilerle buluşturuyor.

Pril ile bulaşıklarda Hindistan cevizi devri…

Sanatçı kişiliğiyle olduğu kadar, sevgi dolu bir anne olarak da beğeni kazanan Açelya Akkoyun, mutfakta da örnek oluyor. Bir herbalist olarak, doğal ve sağlıklı beslenmeye çok dikkat eden Akkoyun, mutfağında çok özel tarifler hazırlıyor. Düzenli olarak spor yapan Açelya Akkoyun, yağ ve şeker oranı düşük olduğu için kalorisi olmayan, susuzluğu gideren mineraller içeren ve antioksidan özelliği bilinen, bu nitelikleri nedeniyle de sporculara önerilen Hindistan cevizi suyunu mutfağından eksik etmiyor. Sanatçı, aynı zamanda enerji veren bu meyveyi, çok yoğun bir günün ardından veya çok fiziksel aktivite yaptığı bir günün sonunda da tüketiyor. Pril’in sınırlı sayıda üretilen yeni “Açelya’nın Mutfak Sırları Hindistan Cevizi” ürünü, sevilen sanatçının mutfaktaki önerilerinden yola çıkarak özel olarak geliştirildi. Yağlara ve kurumuş kirlere karşı etkili yeni ürün, mis gibi Hindistan cevizi kokusuyla, bulaşık yıkamayı bir eğlenceye dönüştürüyor.

İsteyene bitki özleri…

Öte yandan Açelya Akkoyun, yemeklerine lezzet katmak için nane, kekik, biberiye gibi bitkileri de sıklıkla kullanıyor. Bu bitkileri çok önemli faydaları olduğu için çay olarak da değerlendiriyor. Özel serinin 2. varyantı “Açelya’nın Mutfak Sırları Bitki Özleri” de bu noktadan yola çıkarak geliştirildi ve mutfaklara ferahlık katan kokusuyla dikkat çekiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir