P&G, staj ve iş imkanı sunuyor

Geri

Kampüsleri ziyaret ederek öğrencilerin gelişimine yatırım yapan P&G, staj ve iş imkanı sunuyor

P&G, Kampüs Programı ile üniversite öğrencilerine P&G liderleriyle tanışma, vaka çalışmalarıyla gerçek iş süreçlerine dahil olma ve departmanları tanıma imkanı verirken, staj ve iş fırsatları sunuyor. Kampüs Programı bu yıl “Your Potential. IGNITE IT’’ (Potansiyelini Ateşle) mottosuyla öğrencilerle buluşuyor. Program kapsamında dijitalde ve kampüslerde yürütülen kampanyalarla Türkiye genelinde kariyerine yön vermek üzere olan tüm öğrencilere liderlik, uluslararası kariyer, eğitim ve gelişim konularında rehberlik ediliyor. Her yıl Kasım ayında staj ve tam zamanlı iş olanakları sunan P&G’ye, üniversitelerin 3. ve 4. sınıf öğrencileri, master öğrencileri ve yeni mezunlar başvurabilir. P&G’nin web sitesinden (www.turkey.pg.careers.com) başvurulabilen staj ve tam zamanlı iş olanakları için son gün 11 Aralık 2016.

Çalışanları, markaları ve değerleri ile bir bütün olan, tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan Procter&Gamble (P&G), Kampüs Programı ile öğrencilerin geleceğine de ışık tutuyor. P&G, dokuz yıldır yürütülen Kampüs Programı kapsamında üniversitelerde etkinlikler düzenleyerek öğrencileri P&G liderleriyle tanıştırıyor, staj ve iş imkanlarıyla ilgili bilgilendirme yapıyor. Program kapsamında, son sekiz yıldır 15’ten fazla üniversiteye gidildi, 70.000’in üzerinde öğrenciye ulaşıldı.

P&G’den staj sonunda başarılı olanlara tam zamanlı iş fırsatı

“Your Potential. IGNITE IT” bu yıl yenilenen marka imajıyla yürütülen Kampüs Programı, Y kuşağının ihtiyaçları ve özellikleri doğrultusunda şekillendirildi. P&G’nin DNA’sında bulunan içerden terfi uygulaması, kariyer boyunca sunulan eğitim ve gelişim olanakları, ulusulararası kariyer fırsatları, genç, eğlenceli ve dinamik bir iş ortamı, bu programın her aşamasında öğrencilerle birebir iletişim kuran P&G liderleri tarafından öğrencilere anlatılıyor. Kampüs Programı kapsamında öğrenciler, ilk günden itibaren tüm çalışanlarına öğrenme olanakları sunan, sorumluluklar veren, yurtdışı iş deneyimleri ve eğlenceli bir çalışma ortamı yaratan P&G’yi sadece dinlemekle kalmıyor. Aynı zamanda öğrencilere ‘Open House Day’, online yarışmalar ve üniversitelerdeki çeşitli etkinlikler yoluyla birebir P&G’yi deneyimleme fırsatı da sunuluyor.

Her yıl yüz yüze ve online yaklaşık 15.000’den fazla öğrenciye ulaşan Kampüs Programı, öğrencilere sunduğu staj imkanının yanında, staj sonunda başarılı olunması halinde tam zamanlı iş fırsatı da sağlıyor. Her yıl Kasım ayında staj ve tam zamanlı iş olanakları sunan P&G’ye, üniversitelerin 3. ve 4. sınıf öğrencileri, master öğrencileri ve yeni mezunlar başvurabiliyor. P&G’nin web sitesinden (www.turkey.pg.careers.com) başvurulabilen staj ve tam zamanlı iş olanakları için son gün 11 Aralık 2016.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir