PageGroup Türkiye İyilik Peşinde Koşuyor

Geri

13 Kasım’da gerçekleşecek olan 38. İstanbul Avrasya Maratonun’da PageGroup Türkiye, hem sosyal sorumluluk hem de sağlık için iyilik peşinde koşacak.

PageGroup ekibi, 38. İstanbul Avrasya Maratonuna, Kansersiz Yaşam Derneği’nin Şişli Etfal Çocuk Onkoloji Hastanesi Yeniden Yapılandırma Projesi’ne destek vermek üzere, dördüncü kez katılıyor.

Şirketin genç ve dinamik ekibi enerjisini, sosyal sorumluluk bilinci ile gerçekleştirilen spor aktivitelerinde iyiliğe dönüştürmeyi hedefliyor.

Geçtiğimiz yıllarda da İstanbul Maratonunu başarıyla tamamlayan ekip, bu yıl da aynı heyecanla katılım gösteriyor. Şirketin maraton ekibi, Kansersiz Yaşamı Destekleme Derneği’nin Şişli Etfal Çocuk Onkoloji Hastanesi Yeniden Yapılandırma Projesi için yollara düşecek. Proje kanser hastası çocukların hastanedeki yaşam standartlarını yükselterek onlara umut olmayı istiyor.

PageGroup Türkiye yetkilileri: “Şirket olarak yer aldığımız etkinliklerde değişime ve iyiliğe fırsat vermeyi amaçlıyoruz. Bu nedenle Kansersiz Yaşamı Destekleme derneği’nin kanserli çocuklara umut olacak bu projesi için koşmak bizleri motive ediyor. Büyük spor organizasyonlarında sosyal sorumluluk bilincini arttırıcı projelerin yaygınlaşmasına katkı sağlamanın, çalışanların manevi motivasyonunlarını yükselttiğine inanıyoruz” diyor.

Şirket her yıl farklı bir soysal sorumluluk projesi yararına koşmaya özen gösteriyor. Geçen yıllarda yine çocuklar için farklı projelerde gönüllü olan şirketin dünya genelindeki çalışanları da , global olarak spor ve sosyal sorumluluk projelerine destek veriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir