Oscar’ın sahibini tahmin et, LG’den muhteşem ödüller kazan!

Geri

LG Electronics Türkiye, düzenlediği Oscar Anketi yarışmasıyla Oscar heyecanını tüm kullanıcılarla paylaşıyor. Bu yılın Oscar’larını kazanacak adayları doğru bilen kullanıcılar, LG’den birbirinden muhteşem hediyeler kazanacaklar.

LG Electronics internet üzerinden düzenlediği yeni yarışmasıyla tüm kullanıcıları Oscar heyecanını birlikte yaşamaya davet ediyor. LG Electronics Türkiye’nin düzenlediği “LG Sinema Klübü Oscar Anketi” yarışmasıyla, adaylar arasından bu yıl Oscar ödülü alacakları doğru tahmin eden beş kişi LG’den birbirinden değerli hediyeler kazanacak. Bu heyecanı yaşamak isteyenlerin 28 Şubat tarihine kadar katılabilecekleri yarışmada, Oscar ödüllerinin sahiplerini doğru tahmin eden birinci katılımcı muhteşem bir LG OLED TV, ikinci LG G4, üçüncü LG Soundbar, dördüncü LG G4 Beat ve beşinci olan katılımcı da LG Pocket Photo kazanma şansını elde edecek.

Ankete katılmak ve Oscar heyecanını yaşayarak birbirinden güzel hediyeler kazanma şansını yakalamak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

www.lgsinemakulubu.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir