OREO’yla Açıl Hayata!

Geri

OREO, dünyanın dört bir yanındaki hayranlarını, yeni global kampanyası “OREO’yla Açıl Hayata” ile kalplerini açmaya davet ediyor.

Çocukluk yıllarımızda her şey ne kadar saf, ne kadar güzeldi, değil mi?

Küçük şeylerle mutlu olur, etrafımızı şaşkın şaşkın seyreder, en önemlisi kalbimizi herkese çekinmeden açardık…

Büyüdük ve her şey değişti (mi?)…

Sanki biraz, kendi içimize mi kapandık?!

– – – – – –

Dünyanın bir numaralı bisküvisi olan OREO, dünya çapında başlattığı bir kampanyayla hepimize işte bu gerçeği hatırlatıyor; kabuklarımızı kırarak kalbimizi diğer insanlara açmaya davet ediyor bizi…

Türkiye’nin de aralarında bulunduğu 50’den fazla ülkede başlayacak olan kampanyayla “Büyüdükçe ve çocukluk yıllarımızdan uzaklaştıkça kaybettiğimiz o hayata açılma cesaretini tekrar içinde bulabilirsin” mesajını veriyor.

Yaş aldıkça hayatımızda meydana gelen davranış değişikliklerini gözler önüne sermeyi amaçlayan kampanya, sayıları giderek artan OREO severleri, dünyayı, OREO’nun gözünden görmeye teşvik ediyor.

Yeni kampanya, evrensel tüketici anlayışlarını yerel özellikleri ve kültürü yansıtacak şekilde kullanarak, markanın dünyanın dört bir yanında ortak bir global platform oluşturma başarısına dayanıyor.

Aydilge’nin sesinden OREO’yla açıl hayata…

“OREO’yla Açıl Hayata” kampanyasının reklam filminde, kahramanımızın çevresindeki insanlara kendi içlerindeki mucizeyi keşfedip başkalarına kalplerini açmaları için ilham verdiğine tanık oluyoruz.

Bir paten pistinde geçen animasyon reklam filminde OREO, birbirinden farklı karakterlerin çevresindeki diğer insanlara kalplerini açması için tetikleyici rol üstleniyor.

Reklam filmini, son günlerin en popüler dizilerinden Kiralık Aşk’ın dillere destan şarkısını da seslendiren Aydilge’nin sesinden dinliyoruz. Aydilge şöyle diyor:

Çocukken her şey şaşırtıcıydı

Hatırladın mı ne hoş duyguydu

Hadi söyle o OREO, OREO’yla açıl hayata

Aç kendini, kapama hislerini

Çocuksu bir merakla bakmalı dünyaya

Açıl sen hayata, OREO’yla…

“OREO’yla Açıl Hayata” Türkiye kampanyası, animasyon TV reklamı, dijital içerik serileri ve mağaza içi satış noktalarında yapılacak yoğun iletişim çalışmalarını içeriyor İletişim çalışmalarının ortak noktası, kampanyayla paralel olarak OREO aracılığıyla hayata açılmak için bir cesaret bulmak, o çocuksu merakı tekrar yakalamak olarak şekilleniyor.

https://www.youtube.com/watch?v=ra-uxDp6R2w

Reklam filmi künyesi:

Reklamveren: Kent Gıda

Marka: OREO

Reklamveren Yetkilileri: Elif Emiroğlu, Duygu Özer

Global Reklam Ajansı: The Martin Agency

Kreatif Reklam Ajansı: FCB ARTGROUP

Yaratıcı Ekip: Engin Kafadar, Banu Kırca, Umut Göçmen, Neslişah Çengeş, Yağız Hilalli

Müşteri İlişkileri Ekibi: Füsun Akay Eroğlu, Melis Çubukcuoğlu

Stratejik Planlama: Erol Toksoy

Jingle Söz Adaptasyonu ve Seslendirme: Aydilge

Müzik Kayıt: Jingle Jungle

Medya Ajansı: Starcom

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir