Ofix.com ‘Dev Sarı Kol Hareketi’ni Başlattı

Geri

Ofix.comdan yepyeni reklam filmi: Dev Sarı Kol ile Tüm Ofislere Dev Hizmet!

 Ofislerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan ofis marketi Ofix.com, yeni reklam filminde dev sarı kolu ofislere taşıyarak ‘Dev Hizmet’in altını çiziyor.

Ofislerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan ofis marketi Ofix.com, yeni reklam filmi ile markanın başarılı hizmet yaklaşımını simgeleyen Sarı Kol’u devleştirdi. Bu hafta televizyonlarda yayına giren 55 saniyelik reklam filminde,Ofix.com’un müşterilerine sunduğu mükemmel hizmetin altı çiziliyor.

Yeni reklam filminde, ofislerde sürekli kullanılan ve hızla tükenen kartuş, toner, A4 kağıdı gibi ürünlere gönderme yapılarak, ofis çalışanlarının bu ürünleri bulamadıklarında yaşadıkları üzüntüye, sıkıntıya dikkat çekiliyor. Ardından dev sarı kolun ofise ürünleri getirmesiyle çalışanlar rahat bir nefes alıyor, yüzleri tekrar gülüyor. Kampanyanın 10’ar saniyelik 3 adet devam filmi de önümüzdeki günlerde televizyon kanallarında yayınlanacak. Ardından da dijitale özel çekilen ve farklı işletmelere sunulan faydaları anlatan 3 adet testimonial filmi yayına girecek.

Ofix.com’un hizmette mükemmeli yakaladığını Dev Sarı Kol ile ifade ettiklerini anlatan Ofix.com Pazarlama Müdürü Gökhan Avcı, “Bugün herkes ofis malzemesi satabilir ancak stoktaki ürün çeşidimiz, kendi filomuz sayesinde 1 günde teslimat sözümüz ve kurumsal desteğimizle verdiğimiz hizmette fark yaratarak işimizi mükemmele taşıyoruz.” dedi. Sarı Kol’un artık bir süper kahraman olduğunu da belirterek başarının simgesi haline geldiğini belirten Avcı, ilerleyen dönemlerde farklı kampanyalarla da müşterilerini şaşırtacaklarının sinyalini verdi.

Çekimleri 3 gün süren reklam filminde, 53 kişilik teknik ekip ve geniş bir cast yer aldı.

OFİX Dev Hizmet Künye

Reklamveren: OFİX

Reklamveren Yetkilileri: Alptekin Yıldız, Gökhan Avcı

Reklam Ajansı: BLAB

Yaratıcı Fikir / Strateji: BLAB

Yapım Şirketi: RandomWorks

Yapımcı: Güneş Çelikcan

Yürütücü yapımcı: Alihan Dobada, Gizem Özlü

Yönetmen: İrfan Yıldırım

Görüntü Yönetmeni: Emre Tanyıldız

Yardımcı yönetmen: Sofi İlhan

Yönetmen asistanı: Ezgi Vargil

Görüntü yönetmeni: A. Emre Tanyıldız

Sanat yönetmeni: Özge Salur

Kostüm sorumlusu: Elif Seydioğlu

Post Prodüksiyon: Özgür Yiğit / VFX Stüdyo

Editör : Turgut Erdoğan

Grading:  James Norman / Colorbox

Müzik: Opus – Mehmet Yaranona, Tolga Türünz

Ses tasarımı: Nail Yılmaz

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir