Nasıl bir taraftar olduğunu biliyor musun?

Geri

Bu sorunun cevabı, SEAT’in yeni uygulamaya aldığı ‘Nasıl bir taraftarsın?’ isimli testin sonucunda çıkıyor.

Darüşşafaka Doğuş Basketbol Takımı’nın yanı sıra, Turkish Airlines Euroleague’e sponsor olarak basketbola desteğini sürdüren SEAT, basketbol tutkunlarının taraftarlığını ölçüyor.

2014 yılından bu yana Türkiye Basketbol Ligi’nde mücadele eden Darüşşafaka Doğuş Basketbol Takımı’na, 2015 yılında da üç yıl süreyle Turkish Airlines Euroleague ve Eurocup’a sponsor olan SEAT Türkiye, basketbola desteğini basketbol severlere sunduğu keyifli bir uygulamayla sürdürüyor.

Basketbol kadar, basketbol severin de dostu SEAT Türkiye’nin, keyifli bir animasyon videoyla tanıtımını yaptığı ‘Nasıl bir taraftarsın?’ testi, Sosyal Medya Kuşu, Esaslı Taraftar, İddia Canavarı, Oyunun Tutkunu ve Oyuncu Takipçisi gibi kendine has taraftar tiplemelerini portreliyor.

SEAT Türkiye Facebook sayfası ve seat.com.tr’den ulaşılan test, katılımcıların ad/soyadları ve tuttukları takım bilgileriyle kişiselleştiren bir sonuç ekranıyla tamamlanıyor. Test sonucunu sosyal medyada arkadaşlarıyla paylaşan kullanıcılar, Euroleague basketbol topu, Türkiye’de oynanan Turkish Airlines Euroleague basketbol maçlarına bilet ve Euroleague atkısı gibi ödüller kazanabiliyor. Böylece katılımcılar arasında bir yarışma duygusu da sunan ‘Nasıl bir taraftarsın?’, basketbol severleri ve tüm spor tutkunlarını keyifli bir deneyim yaşamaya davet ediyor.

KÜNYE

Reklamveren : SEAT
Reklamveren Temsilcileri : Tilbe Polat, Selin Kayhan
Dijital Ajans : Cloud Creative Network
Yaratıcı Ekip : Seda Öncü, Koray Caner Öztürk, Sinem Özcan, Serkan Dizman, Volkan İşcen, Canan Çulhaoğlu, Selen Salkın, Çağlar Taş

Animasyon : Baran Baran

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir