“Maximum’’ düzeyde Maximum Mobil deneyimi!

Geri

Modern bankacılık anlayışının Türkiye’deki bayrak taşıyıcısı olan İş Bankası, tüm bankacılık Dhizmetlerini dijital platformlara taşımaya devam ediyor.

Dijital ve mobil bankacılık çalışmalarına ara vermeden devam eden İş Bankası, son olarak tüm bankaların kredi kartı müşterileri tarafından kullanılabilen Maximum Mobil uygulaması ile önemli bir yeniliğe imza attı. IOS ve Android işletim sistemli telefonlar için elverişli olan mobil banka platformu, sadece İş Bankası müşterilerine değil tüm bankaların müşterilerine hizmet sağlayacak. İş Bankası, tüm kullanıcıları kucaklayan bu tavırla, 16 yıldır vadettiği hayatı ”Maximum”da yaşatma sözünü bir kez daha yerine getirmiş oldu. Maximum, sıradan bir alışveriş kartı değil. Müşterilerin günlük yaşamına, rutinine temas eden bir kredi kartı. Böylesine hayatın her alanında yer alan ve her daim kullanıcısına kolaylık sağlayan Maximum, mobil platforma taşınarak kullanıcısına ‘’Maximum’’ alışveriş zevki yaşatmayı hedefliyor. Bu anlayışla Maximum, kullanıcısının anlık gereksinimlerine en çabuk ve kolay şekilde karşılık verecek ekosistem bakış açısı ile güncel tasarımıyla mobil platformda yerini aldı.

Dijital ekosistem tüm banka kartları kullanıcılarına açık Maximum Mobil, diğer bankacılık uygulamala- rından farklı olarak başka banka müşterilerini de günlük hayatı kolaylaştıran hizmet anlayışıyla karşılıyor. Dijital ekosistem tasarımıyla, uçtan uca satın alma deneyimini ve ödeme kolaylığını tüm bankaların kredi kartı kullanıcılarına yaşatmaya hazırlanıyor. Bu uğurda, ilk iş ortaklığını Türki- ye’nin en büyük sinema zinciri Cinemaximum ve lider akaryakıt firması Petrol Ofisi A.Ş. ile gerçek- leştirdi. Bu partnerlik çerçevesinde, Maximum Mobil kullanıcıları kart bilgilerini girmeye gerek olmadan film, seans ve koltuk seçip dijital bilet sa- tın alma işlemlerini gişeye uğramadan gerçekleş- tirebiliyorlar. Benzer şekilde, Öde-Geç uygulaması ile Maximum Mobil kullanıcıları araçlarından inmeden akaryakıt ödemelerini yapabiliyorlar. Maximum Mobil, ilerleyen zamanlarda dijital eko- sisteme yeni iş ortakları eklemeye devam edecek.

Anında Kampanya ve Kart Yönetimi
Maximum Mobil uygulamasının sunduğu hizmetler bütün bunlarla sınırlı kalmıyor. Kart harcamalarını görüntüleme ve taksitli nakit avans kullanımı da sağlıyor. Maximum Mobil, kullanıcılara yakın lokasyonlardaki kampanya ve fırsatlara anında erişim imkânının yanı sıra, kart kaybedildiğinde kullanıcısına geçici bir süreliğine kullanıma kapatma imkânı tanıyor. Böylelikle izinsiz harcamaların önüne geçiliyor. Öte yandan, kartın kaybedilmesi durumunda yeni kartın adrese ulaşması beklenmeden uygulama üzerinden tanımlanan sanal kart ile alışveriş ve ödeme işlemleri gerçekleştiriliyor.

Ne dilersen dile Maximum Mobil’de
Dijital bankacılığın son meyvesi Maximum Mobil’in lansmanı, TV reklamı ve saha etkinlikeriyle iki farklı koldan yürütülmeye başlandı. Saha etkinliklerinde ilk etapta İş Bankası’nın Levent’teki genel müdürlük binasında, orada- ki personelin ve ziyaretçilerin Maximum Mobil uygulamasını birebir deneyimlemesi için yaratıcı tasarıma sahip stantlar açıldı. Maximum Mobil lansman iletişimi kapsamında yayınlanan TV reklamı Cem Yılmaz, Müge Boz ve Mert Fırat gibi değerli isimleri buluşturdu. Reklamda Cem Yılmaz her arzuyu yerine getirmekten yorulmuş ancak Maximum Mobil uygulamasının birçok işlemi yerine getirme- siyle rahatlayıp iş yükü hafi emiş bir lamba cini olarak karşımıza çıkıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir