Madame Tussauds İstanbul’dan Beyonce hayranlarına doğum günü sürprizi

Geri

Madame Tussauds İstanbul, Beyonce’un doğum gününde sürprizi açıkladı: Beyonce da Madame Tussauds İstanbul’da yer alacak ünlüler arasında! Dünyaca ünlü şarkıcının balmumu figürü, 2016 sonunda Beyoğlu’nda açılacak Madame Tussauds İstanbul’da sergilenecek

Madame Tussauds, içinde bulunduğumuz yüzyılın en etkili ve en popüler müzisyenlerinden Beyonce’nin doğum gününü, özel bir hediyeyle kutluyor.

Bu yılın sonunda Beyoğlu’ndaki Grand Pera projesinin ilk 2 katında 2 bin metrekarelik bir alanda ziyarete açılacak Madame Tussauds İstanbul’da güzel ve yetenekli şarkıcının üç yıl önceki halini yansıtan bir balmumu figür de yer alacak. Merkezi ziyaret eden Beyonce hayranları şarkıcının figürünü yakından inceleme, figürü ile birlikte fotoğraf çektirme, ona dokunma ve sarılma şansı bulacak. Beyonce’nin dünya çapnıdaki 12 Madame Tussauds cazibe merkezinde 2 farklı figürü bulunuyor.

4 Eylül 1981 yılında Amerika’nın eyaletinde dünyaya gelen Beyonce, müzik kariyerine 1990 yılında Destiny’s Child grubuyla başladı. Bir süre sonra yola yalnız devam etme kararı aldı ve bu süreçte pek çok Grammy ödülünün sahibi oldu. Güçlü şarkıları ve güçlü duruşuyla günümüzde kadınlar için önemli bir rol model oluşturan ve tüm dünyada milyonlarca hayranı bulunan Beyonce, “Avanak Ajan: Altın Kuş”, “The Fighting Temptations” ve “Rüya Kızlar” gibi filmlerdeki oyunculuğuyla da eleştirmenlerin beğenisini topladı.

Birçok sürpriz figür 2016 sonunda İstanbul’da

250 yıllık büyüleyici bir tarihe sahip Madame Tussauds’nun 2016 sonunda İstanbul’da açılacak. Dünyadaki 21. merkez, ziyaretçilerin en sevdikleri ünlü isimleri görebilecekleri, hissedebilecekleri, fotoğraflarını çekebilecekleri; eğlenceli, interaktif ve eşsiz bir eğlence sunmaya hazırlanıyor. “Yıldızlara yakın ol” söylemi ile hareket eden Madame Tussauds’larda ziyaretçiler en sevdikleri ünlüleri yakından görme, onlara dokunma, sarılma, öpme ve bu anları çekecekleri fotoğraflarla ölümsüzleştirme fırsatı yakalıyorlar.

Grand Pera projesinin ilk 2 katında 2 bin metrekarelik bir alanda ziyaretçileriyle buluşacak Madame Tussauds İstanbul’da, tarih, kültür, sanat, spor ve siyaset dünyasından 50’yi aşkın figür yer alacak. Osmanlı ve Cumhuriyet dönemlerinde tarihi bir gezintinin yapılabileceği müzede Türkiye’den birçok ismin yanı sıra çok sayıda uluslararası pop, spor, bilim ve film yıldızı da görülebilecek.

Sergilenecek figürler arasında Mustafa Kemal Atatürk, Mevlana, Barış Manço, Adile Naşit, Kanuni Sultan Süleyman, Fatih Sultan Mehmet, Mimar Sinan, Angelina Jolie, Messi, Rihanna, Marilyn Monroe, Muhammed Ali ve daha birçok sürpriz isim yer alacak.

Sahibi ve işletmecisinin dünyanın önde gelen eğlence devi Merlin Entertainments plc olduğu Madame Tussauds İstanbul, SEA LIFE Akvaryum ve LEGOLAND® Discovery Centre’dan sonra, Merlin’in İstanbul’daki üçüncü yatırımı olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir