Lee®, #MoveYourLee ile Sonbahar / Kış 2016’ya Hazır

Geri

Lee’nin, gerçek kişilerin gerçek dans hareketlerine yer verdiği Sonbahar/Kış 2016 marka kampanyası Move Your Lee®, taze yaklaşımı ve dinamik konseptiyle sokak modasına farklı bir soluk getiriyor.

Her sezon birbirinden farklı konseptlerle kendini yenileyen Move Your Lee®, bu sezon bir adım öteye geçerek gerçek fiziksel özgürlüğü, yaratıcı ifadeyi keşfediyor ve modaseverlerle organik bir bağ kuruyor.

Kampanya kapsamında Lee® Kış 2016 koleksiyonuna ait ürünleri taşıyan gerçek dansçı ve modeller, 90 saniyelik bir filmde, dokuz kısa filmde ve muhteşem görsellerdehareketlerini gösteriyorlar. Önceden belirlenmiş koreografinin ve tarzın bulunmadığı bu yaratıcı kampanya video ve görsellerinde katılımcılar kendilerini içlerinden geldiği gibi ifade ediyor!

1473333932_lee_fw16_campaign_3

Farklı, genç ve enerjik özellikler taşıyan bu kısa filmlerin her biri insan yaratıcılığını 10 saniyelik videolarda yakalayarak nihai bir selfie olma görevi üstleniyor.

İşin güzel olan kısmı ise; bu interaktif deneyime katılmak isteyen herkes, 10 saniyelik dans videolarını #MoveYourLee hashtagi ile paylaşarak MoveYourLee.com sitesinde yayınlanma ve Lee Jeans Europe’un jüriliği eşliğinde Lee’den özel hediyeler kazanma fırsatını yakalıyor.

Move Your Lee® platformu ile bu sezon Lee, herkesi kendisi olması, yaratıcılığını ortaya çıkarması ve dans hareketlerini özgürce sergilemesi için sahneye çağırıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir