Lassa, yeni kış lastiği reklam filmini yayınladı

Geri

Lassa, 1 Ocak-31 Aralık 2015 tarihlerinde bağımsız pazar araştırma şirketi IPSOS’un yaptığı araştırma sonucu, tüm araç gruplarında en çok kullanılan lastik markası olduğunu kanıtladı. Marka hem araştırma sonuçlarını duyurmak hem de kış sezonunda da sürücülerin yanında olduğunu vurgulamak üzere FC Barcelona futbolcularının yer aldığı yeni bir reklam filmi yayınladı.

Türkiye lastik sektörü lideri Brisa’nın 40 yılı aşkın deneyimiyle öncü markası Lassa, Türkiye’nin en çok tercih edilen lastik markası olduğunu yapılan araştırmayla kanıtladı. Bağımsız pazar araştırma şirketi IPSOS’un binek, hafif ticari, ağır ticari ve tarım grubu segmentlerinde yaptığı araştırmada Lassa’nın tüm araç grupları toplamında en çok kullanılan lastik markası olduğu belirlendi. Türkiye genelinde 43 ilde 85 bin araçla yapılan araştırma araç altı lastik sayımı ile 1 Ocak – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Sürücülere sağladığı sağlamlık, emniyet ve konfor ile tanınan Lassa, araştırma sonuçlarına yeni kış lastiği reklam filminde yer verdi. Kış lastiği kullanımını teşvik etmek ve bu alandaki farkındalığı artırmak için hazırlanan reklam filminde Lassa’nın resmi ortağı olduğu FC Barcelona sporcuları yer aldı.

Lassa, yeni reklam filmiyle hem sektör liderliğini kutluyor hem de sürücülere sağlam, emniyetli ve konforlu bir kış dönemi vaat ediyor.

KÜNYE

Reklamın Başlığı: Türkiye’nin Lider Lastik Markası Lassa

Reklamveren: Lassa

Reklamveren Temsilcisi: Korhan Korel, Ceren Kalkan

Reklam Ajansı: Alametifarika

Kreatif Direktör: Odisseas Sevsevme, Ozan Özüm Özbey

Yaratıcı Grup Lideri: Handan Tepe

Yaratıcı Grup: Ali Can Savaş, Metehan Yılmaz, Erhan Baraşaran, Burçin Perçin, Yeliz Civelek, Pınar Ulus

Müşteri İlişkileri: Gökhan Akbay, Canan Akyıl

Stratejik Planlama: İdil Aydoğdu Önuçak, Seren Pala

Prodüksiyon Şirketi: Animasyon Cumhuriyeti

Post Prodüksiyon: Filimişleri

Medya Ajansı: MediaCom
Kullanılan Mecralar: TV, sosyal medya, dijital ve radyo.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir