Küresel Telekom Ödülleri’nde Nesnelerin İnterneti Ödülü Türk Telekom’un oldu

Geri

Türk Telekom Konforlu Hayat’a Uluslararası Ödül

Uluslararası arenada aldığı ödüllerle adından söz ettirmeye devam eden Türk Telekom, Küresel Telekom Ödülleri’nde “Nesnelerin İnternetini Fırsata Çevirme” kategorisinde ödüle layık görüldü. Akıllı teknolojilerle kullanıcılara hayatlarının her alanında konfor getiren ve kolaylık sağlayan, Türk Telekom Konforlu Hayat, dünyanın en prestijli ödül organizasyonlarından Küresel Telekom Ödülleri’ne Türkiye’den ödül alan tek proje oldu. Nesnelerin interneti teknolojileriyle kullanıcıların günlük hayatlarında kullandıkları araçları ve bulundukları mekanları birbiriyle bağlantılı ve daha konforlu hale getiren Türk Telekom Konforlu Hayat, kendi alanında sektörde bir ilk olma niteliği taşıyor.

Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom, müşterilerinin hayatlarına kolaylık ve konfor getiren Türk Telekom Konforlu Hayat ile Küresel Telekom Ödülleri’nde “Nesnelerin İnternetini Fırsata Çevirme” kategorisinde ödülün sahibi oldu. Dünyanın en itibarlı ödül organizasyonlarından biri olan ve Londra’da bu yıl dördüncüsü düzenlenen Küresel Telekom Ödülleri’nde toplamda 21 kategoride ödül verilirken, Türk Telekom Türkiye’den ödül alan tek şirket oldu.

Türk Telekom Konforlu Hayat’ın layık görüldüğü bu ödülün, müşteri ihtiyaçlarına inovatif yaklaşımlarının bir kanıtı niteliğinde olduğunu ifade eden Türk Telekom Bireysel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, “Türk Telekom Konforlu Hayat ile müşterilerimizin günlük hayatlarına ev, araç, sağlık gibi birçok farklı alanda konfor ve kolaylık getiren yenilikçi ürün ve servislerimizi nesnelerin internetinin getirdiği avantajlarla sunuyoruz. Bireysel müşterilerine nesnelerin interneti teknolojisinden yararlanarak oluşturduğu ürünlerini geniş bir portföyde sunan Türk Telekom Konforlu Hayat, bu alanda sektörde bir ilk olma niteliği taşıyor. Türk Telekom olarak yaygın altyapımızdan aldığımız gücü ileri teknolojilerle bir araya getirerek hayata geçirdiğimiz Türk Telekom Konforlu Hayat ile layık görüldüğümüz ödülün mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

1479020620_global_telecom_awards_2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir