KFC’den yeni reklam filmi

Geri

KFC Türkiye, yeni ürünü Kentucky Burger için yeni bir reklam filmi hazırladı. KFC’nin sloganı “Parmak ısırtan lezzet” ekseninde kurgulanan reklam filminde telefona tutsak parmaklar, Kentucky Burger ile ödüllendiriliyor

KFC Türkiye’nin yeni ürünü Kentucky Burger’in reklam filmi yayınlandı. Parmakların yine başrolde olduğu reklam filminde her şey, genç adamın sosyal medyada gezinirken Pelin’in mayolu fotoğrafını beğenmesiyle başlıyor ve anında kız arkadaşına yakalanıyor. Özürler, açıklamalar, gönül almalarla zincirleme mesaj trafiğine başlayan genç adamın tutsak parmakları, sonunda hak ettiği özgürlüğe kavuşuyor. Yorgun ama gururlu parmaklar, KFC’nin yepyeni Kentucky Burger’iyle buluşuyor.

11 gizli baharatı ve yüzde 100 gerçek tavuk etiyle usta şefler tarafından hazırlanan lezzetli tavuğuyla barbekü sos, çıtır soğan ve füme eti aynı burgerde buluşturan KFC Türkiye, içindeki karabiberli mayonezle lezzeti taçlandırıyor. Bir kez deneyenin bir daha vazgeçemeyeceği Kentucky Burger, iki farklı menü seçeneğiyle satışa sunuldu. Kentucky Burger, patates kızartması ve içecekten oluşan ve 17.50 liraya satılan burger menünün yanı sıra içinde Kentucky Burger, 2 kanat, 5 hotshot, patates kızartması ve orta boy içeceğin bulunduğu tavuğa doyuracak kutu menü ise 23.90 liradan KFC tutkunlarıyla buluşuyor.

Reklam filmine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:


KÜNYE:

Reklamveren: KFC Türkiye
Reklamveren yetkilileri: Zeliha Şener, Deniz Turna, Mert Yener, Kardelen Zengin
Reklam Ajansı: Medina Turgul DDB
Executive Kreatif Direktör: Gökhan Erol
Kreatif Direktör: Erdem Köksal
Yaratıcı Ekip: Hakan Bıçakcı, Cihan Eryılmaz, Ece Gönenç, Fatma Öcal
Marka Ekibi: Elif Önen Sakin, Zeynep Kızılcan, İltan Gözen
Stratejik Planlama Direktörü: Canan Pehlivanoğlu, Arda Sesli
Ajans Prodüktörü: Ümit Bak, Nedret Gürlek
Prodüksiyon Şirketi: PtoT
Jingle: Ömer Ahunbay
Yönetmen: Ozan Açıktan

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir