İtalyan Value Partners’ın yönetimi bir Türk’e emanet

Geri

Global şirketlerde tepe yöneticiliğe getirilen Türk’lere bir yenisi eklendi. Dünyanın önde gelen yönetim danışmalığı şirketlerinden Value Partners, Türkiye, Körfez, Ortadoğu, Türki Cumhuriyetler, Güney ve Kuzey Afrika ile Doğu Avrupa ülkelerini kapsayan bölgenin yönetimini Ali Güven’e teslim etti. Value Partners MENA Bölgesi Yönetici Ortağı olarak Dubai ve İstanbul ofislerini yönetecek olan Ali Güven’in Value Partners’a Telekom, TV, Medya, Yazılım, İnternet, TV, Satış, Pazarlama ve Dağıtım yetenekleri ile güç katacağı bekleniyor.

Ulusal ve uluslararası şirketlere değer yaratan, sürdürülebilir büyüme sağlayan projeler sunan, dönüşüm ve değişim süreçlerinin yönetimi gibi kritik konularda başarılı çalışmalar yapan global yönetim danışmanlığı şirketi Value Partners, MENA bölgesinin yönetimini Ali Güven’e teslim etti. Türkiye, Körfez, Ortadoğu, Türki Cumhuriyetler, Güney ve Kuzey Afrika ile Doğu Avrupa ülkelerini kapsayan bölgeden sorumlu olacak olan Ali Güven, Value Partners’ın MENA Bölgesi Yönetici Ortağı olarak görev yapacak. Son olarak Türkiye’nin önde gelen dijital platformlarından D-Smart’ta CEO ve Başkan yardımcısı olarak 5 yıl çalışan Ali Güven’in Value Partners’a Telekom, TV, Medya, Yazılım, İnternet, TV, Satış, Pazarlama ve Dağıtım yetenekleri ile güç katacağı bekleniyor.

Ortadoğu Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü mezunu olan Ali Güven, 30 yıllık iş hayatında Ortadoğu ile Avrupa ülkeleri ve Türkiye’de birçok farklı endüstride uluslararası şirketlerle çalıştı. IBM Turk ve IBM Fransa’da uzun süre üst düzey yöneticilik, Logo Business Solutions’da da 6 yıl CEO olarak görev yapan Güven bu süre zarfında BIYESAM ve TUBİSAD yönetim kurulu üyeliğinde de bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir