İş dünyasının liderleri Boğaziçi Üniversitesi Liderlik Zirvesi’nde buluşuyor

Geri

İş dünyasının dünyaca ünlü isimleri, Türkiye’nin seçkin profesyonelleriyle Boğaziçi Üniversitesi Liderlik Zirvesi’nde buluşuyor. Günümüzde hayatın her alanında başarılı olmak için edinilmesi ve sürdürülmesi gerekli olan ‘liderlik’ kavramını tartışacak olan liderler, iş dünyasında başarıyı yakalamak ve korumak için yapılması gerekenleri dinleyicilerle paylaşacak.

Üst düzey konuşmacıları ile benzersiz bir deneyim yaratmayı hedefleyen zirveye holdinglerin kurucuları ve başkanları, Türkiye’nin ve dünyanın önemli şirketlerinin CEO’ları, üst düzey yöneticiler ve akademisyenler konuşmacı olarak katılacak.

Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Toker’in açılış konuşmasını yapacağı zirvede, İsviçre’nin en önemli dış politikalarından sorumlu olan Michael Ambühl, Türkiye Kafkasya ve Orta Asya Bölüm Başkanı Galya Frayman Molinas, McGil Üniversitesi Desautels Faculty’de profesör ve Oxford Üniversitesi Green Templeton Kolejinin yardımcı ortağı Karl Moore, Wiseman Grup Başkanı Liz Wiseman gibi iş dünyasının önemli isimleri konuşmacı olarak yer alacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir