Invent a New Future Challenge yarışmasının başvuruları başladı

Geri

Bilimi teknolojiyle birleştirerek insan hayatını kolaylaştıracak ürünler geliştiren 3M’in geleceğe üniversite öğrencileriyle birlikte yön vermek için hayata geçirdiği “Invent a New Future Challenge” yarışmasında başvurular alınmaya başladı. Bu yıl 14 faklı ülkeden katılımcıları ağırlayacak yarışmanın Türkiye ayağındaki finalisti, 3M’in ABD’deki genel merkezine gitmeye ve diğer ülkelerden finale kalan öğrencilerle yarışmaya hak kazanacak. 

3M’in geleceğe yön vermek adına her yıl üniversite öğrencilerine yönelik düzenlediği uluslararası ‘Invent a New Future Challenge’ yarışması için başvurular açıldı. 2017 yılı için Türkiye’nin de aralarında bulunduğu toplam 14 ülkeden başvuruların kabul edildiği yarışmaya katılacak öğrencilerin 10 Mart tarihine kadar www.3m.com/INF2017 adresi üzerinden başvurularını tamamlamaları gerekiyor.

Türkiye ayağının Nisan ayında gerçekleştirileceği yarışmaya katılacak öğrenciler, öncelikle bir vaka çalışmasını çözmeye çalışacak. Vaka çalışması sonunda, 3M Türkiye jürisinin seçeceği bir öğrenci Temmuz ayında 3M’in Minnesota’daki genel merkezinde gerçekleşecek finallere finalist olarak katılmaya hak kazanacak.

3M yöneticileriyle bilgi alışverişinde bulunma fırsatı

ABD’deki finallere katılmaya hak kazanan finalistler, burada bulundukları süre içerisinde 3M’in global yöneticileriyle bir araya gelerek, bilgi alışverişinde bulunma ve kendilerini geliştirme fırsatına sahip olacak. Ayrıca, yarışmanın Türkiye ayağındaki finalisti, 3M Türkiye yöneticilerinden 6 ay boyunca mentorluk desteği almaya da hak kazanacak.

Yarışmayla ilgili detaylı bilgi, katılım ve başvuru için http://www.3m.com/inf2017/ adresi ziyaret edilebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir