GoodWorks Hyundai Elevator Türkiye’nin iletişim ortağı oldu

Geri

Temmuz ayında Pana Yapı ve Porçöz’ü iş ortakları arasına ekleyen GoodWorks son olarak Türkiye’de Asansör sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Hyundai Elevator Türkiye ile el sıkıştı.

GoodWorks; Hyundai Elevator Türkiye ’ye stratejik iletişim danışmanlığı, pazarlama iletişimi, sosyal medya ve etkinlik yönetimi, medya ilişkileri, kriz iletişimi, itibar yönetimi ve lider iletişimi alanlarında hizmet verecek.

Hyundai Elevator; 1984 yılında girdiği asansör pazarında günümüze kadar birçok akıllı bina çözümüne imza attı. Dünyanın birçok yerinde faaliyet gösteren ve çeşitli projelere imza atan Hyundai Elevator, 2010 yılından beri Türkiye’de faaliyetlerini sürdürüyor.

Asansör, yürüyen merdiven ve yürüyen bantların yanı sıra otomatik park sistemleri ve malzeme yükleme boşaltma sistemleri de Hyundai Elevator ’ın hizmet alanları arasında yer alıyor.

GoodWorks’ün portföyünde Türkiye’nin sağlıkta referans kurumlarından; Anadolu Sağlık Merkezi, Novartis ve UCB Pharma, Eczacıbaşı OSGB, Hopi, Pana Yapı, Puma, Sony Mobile, PorÇöz, Spectrum Brands, LR Health & Beauty gibi markalar bulunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir