Futbol Markaları

Geri

Fiyatı: 25.00 TL (KDV Dahil) Sipariş ver

“Futbol gerek saha içinde ve gerekse saha dışında ‘sonuç’ odaklı bir iştir. Güçlü bir markanın gelişimi, süregelen bir başarı ve sonuçlar elde edilmesi için kilit öneme sahiptir. Cumartesi öğleden sonra görülen skorlardan hisse sahiplerine dağtıılacak kara kadar, futboldaki tüm kuruluşlar markalarının gelişimi, neyi temsil ettikleri, taraftarları ve çalışanlarıyla nasıl ilişki kurdukları konusuna odaklanmalıdır. Bu kitap, futbolda marka inşasının karmaşık sürecini kırmaktadır. Bu oyunda yer alan herkesin okuması zorunludur.” – Richard Bevan, CEO, League Managers Association.

“Bu kitap, çağdaş profesyonel futbol kulüpleri literatürüne hoş bir katkıda bulunmaktadır. Markalaşma ve pazarlama terimlerinin taraftarlarda sıklıklı düşmanlığa yol açtığının farkında olarak; sadece ticari kuruluşlar olarak değil, sosyal ve topluluk kuruluşları olarak da kulüplerle olan ilgisini sergileme yaklaşımını kullanmıştır. Kulüpler ve taraftarları arasındaki ilişki gibi futbol kulüplerini diğerlerinden ayıran özellikler ve bu özelliklerin, markaların rolü ve futbolda markalaşma anlayışımızı nasıl kolaylaştırdığına odaklanmıştır. Kitapta yerelden küresele kadar geniş bir marka konusu yelpazesi ele alınmış; örnek vakalarla pazarlama ve markalaşma kavramlarını uzman olmayan okuyucuya bile kolayca anlatan bir yol izlenmiştir.” – Stephen Morrow, Sterling Üniversitesi, Spor Çalışmaları Bölümü, Bölüm Başkanı

“Markalara ve futbola tutkuyla bağlı olanlar için Sue Bridgewater’ın kitabı, her iki konudan da aynı anda keyif almanızı sağlayacaktır. Futbol Markaları, yerel spor markalarının nasıl küresel güç merkezi haline geldiğini gösteren muhteşem bir inceleme.” – Michael Beverland, Bath Üniversitesi, School of Management, Pazarlama Profesörü.

Türkçe (Orijinal Dili:Türkçe)
223 s. — 2. Hamur– Ciltsiz — 17 x 24 cm
İstanbul, 0
ISBN : 9786055467081

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir