Finans dünyasının deneyimli ismi, CMC ailesine katıldı

Geri

Türkiye’nin en büyük dış kaynak sağlayıcı şirketlerinden CMC Turkey, hedefleri doğrultusunda büyümesini sürdürürken organizasyon yapısını güçlendirmeye devam ediyor. Finans sektöründe 20 yılı aşkın deneyimi bulunan Banu Hızlı, CMC Turkey Bankacılık ve Finans Projelerinden Sorumlu Operasyon ve Müşteri İlişkileri Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

CMC Turkey Bankacılık ve Finans Projelerinden Sorumlu Operasyon ve Müşteri İlişkileri Genel Müdür Yardımcılığına, 1 Ekim 2016 itibarıyla Banu Hızlı atandı.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme bölümü mezunu Banu Hızlı, kariyerine 1996 yılında, Dışbank bünyesinde Management Trainee programı kapsamında başladı. Aynı bankada Kurumsal Portföy Yöneticiliği ve şube müdürlüğü yapan Banu Hızlı, 2003 yılında kuruluş aşamasındaki Bank Europa’ya geçiş yaptı ve bankanın kuruluş sürecinde aktif olarak rol aldı.

2003-2008 yılları arasında BankEuropa’da Şube Müdürlükleri ve Bölge Direktörlüğü rollerinde çalışan Hızlı, aynı dönemde bankanın yeni segmentlere giriş projelerinin yönetimini de üstlendi.

2008 yılında Finanbank‘a Üst Segment Satış Müdürü olarak geçiş yapan Banu Hızlı, 2009-2016 yılları arasında bankanın Telefon Bankacılığı Direktörü olarak çalışmalarını sürdürdü.

Banu Hızlı, CMC Turkey’in, finans sektöründe mevcut iş ortaklıkları ve dış kaynak sağlayıcı firmalar arasında yenilikçi iş modelleri geliştirme konusundaki lider rolünü de güçlendirmiş olacak.

CMC hakkında:

Türkiye’nin en büyük dış kaynak sağlayıcı şirketlerinden ve 4,2 milyar Euro fon yöneten Mid Europa Partners yatırımlarından biri olan CMC, 4000’i aşkın çalışanıyla, ikisi İstanbul’da olmak üzere, Malatya ve Şanlıurfa ile birlikte toplam dört ayrı lokasyonda, kendi sektöründe lider 80’in üzerinde iş ortağına, çağrı merkezi, sosyal medya ve bulut bilişim hizmetleri sunuyor. CMC, başta Tele-Satış, Tele-Pazarlama, Müşteri Hizmetleri, Tahsilat Yönetimi, Teknik Destek, Sosyal Medya olmak üzere, müşterilerinin ihtiyaçlarına özel çözümler oluşturuyor. Bulut Bilişim’i Türkiye’de en yetkin kullanan teknoloji öncülerinden olan CMC, müşterilerinin her ihtiyacına çözüm odaklı yaklaşıyor.

Çok kanallı bir iletişim merkezi olarak, çağrı merkezi, sosyal medya, web (chat, mobil ve e-posta) kanallarını tek bir platformdan takip edebilen ve bütünleşik olarak yönetebilen CMC, sosyal medya alanındaki başarılarıyla da tüm dünyada dikkat çekiyor. Çağrı merkezi sektörünün uluslararası en prestijli organizasyonu olan Contact Center World tarafından düzenlenen, sektörün en iyilerinin belirlendiği yarışmanın, EMEA Bölgesi finallerinde, “En İyi Sosyal Medya Yönetimi” kategorisinde birincilik ödülünü alan CMC, başarısını bu ödülle de kanıtladı. CMC, uzman sosyal medya müşteri temsilcileri ile 7/24 monitoring ve itibar yönetimi hizmetini

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir