Fanta logosunu ve şişe tasarımını yeniledi

Geri

Yeni bir heyecan yaşayan Fanta, logosunu ve şişesini yeniledi.  Fanta’nın yenilenen logosu; portakal tadı ile daha genç, daha dinamik ve enerji dolu tasarıma sahip olan yeni şişesinde kendini gösteriyor.

Fanta, heyecan verici yeniliklerine hız kesmeden devam ediyor. Fanta, portakal aroması, bitmek bilmeyen enerjisi ve eşsiz lezzetini, şimdi eğlenceli yeni şişesi ve markanın genç ruhunu yansıtan yeni logo tasarımıyla tüketicilere sunuyor.

Yeni kampanyası #FantaBizde ile marka, televizyon ve dijital reklamları ve kampanya görselleri ile tüketicilere interaktif bir dijital deneyim sunuyor. Fanta’nın yeni kampanyası, markanın dokuz yıldır devam eden “oyun” temasını da geride bırakıyor. #FantaBizde ile marka, yeni iletişim kampanyasında bugünün gençlerini merkeze alıyor.

Fanta’nın piyasaya sürülen yeni kıvrımlı şişe tasarımı markanın leziz portakal aromasını vurgularken, harflerin elde tek tek kesilerek dijitalde birleştirilmesiyle tasarlanan yeni logosu da markanın genç ve yaratıcı ruhunu yansıtıyor.

Yeni logo ve şişe tasarımında gençlerle çalışan ve ilham alan Fanta, şimdi onlara sosyal medyada kendi içeriklerini üretebilecekleri www.fantabizde.com adresine davet ediyor.

Yılın Ürünü Ödülü

Fanta’nın sıra dışı yeni şişe tasarımıyla, geçtiğimiz aylarda İtalya’nın prestijli ödüllerinden Prodotto dell’Anno’da “2017 Gazlı İçecek Kategorisi – Yılın Ürünü” ödülünü almaya da hak kazandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir