Emsan’dan yeni reklam filmi

Geri

Yeni başlangıçlara yelken açacak çiftler için çok özel bir kampanyaya imza atan Emsan, çeyiz alışverişinin en teferruatlı aşaması olan züccaciye alışverişini keyfe dönüştürüyor. 12 Kişilik Porselen Yemek Takımı, 12 Kişilik Çatal-Bıçak-Kaşık Takımı, 7 Parça Granit Tencere Seti ve 6 Kişilk Kahvaltı Takımı’ndan oluşan Mutlu Başlangıç Seti ile Emsan,  yeni evleneceklerin uğradığı ilk adres oluyor.

Emsan, çeyiz alışverişlerinde binlerce farklı ürünler arasında kararsızlık yaşayan çiftler için birbirinden güzel alternatifleri tek bir kampanyada buluşturuyor.

Emsan ile ister yeni güne, ister yeni hayata

Nisan sonuna kadar sürecek kampanyasıyla çeyiz alışverişinin en teferruatlı aşaması olan züccaciye alışverini keyfe dönüştüren Emsan, mutfakta ihtiyaç duyulan birçok ürünü bir arada çok avantajlı fiyatlarla takipçilerinin beğenisine sunuyor. Çiftler ise Mutlu Başlangıç Seti kapsamında belirlenen 12 Kişilik Yemek Takımı, 12 Kişilik Çatal-Bıçak-Kaşık Takımı, 7 Parça Tencere Seti ve 6 Kişilik Kahvaltı Takımı’ndan beğendikleri bir seti alarak yeni yaşamlarına ‘evet’ diyor.

Titan Granit 7 Parça Set, Oasis 60 Parça Yemek Takımı, 60 Parça Kutulu Çatal-Bıçak-Kaşık Takımı ve 36 Parça Kahvaltı Takımı’ndan oluşan Mutlu Başlangıç Seti ve birçok ürün, Nisan sonuna kadar çok özel fiyatlarla çiftleri bekliyor.

Reklam Künyesi

Reklamveren: Emsan A.Ş.

Reklam Ajansı: Polifoni İstanbul

Prodüksiyon Şirketi: 2012

Yönetmen: Müge Manuş

Yapımcı: Ezel Domaniç

Görüntü Yönetmeni: Emre Karbek

PR Ajansı: Brandworks İletişim

Kullanılan Mecralar: TV, internet

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir