Emoji çılgınlığı Zorlu Center’da

Geri

İstanbul’un çekim merkezi olan Zorlu Center, eğlenceli bir etkinliğe imza atıyor. Sosyal medyada duygu ve düşüncelerimizi ifade etmek için kullanılan “Emoji”ler 24 Eylül- 9 Ekim tarihleri boyunca, Zorlu Center genelinde ziyaretçilerini bekliyor.

Anlık yazışmaların eğlenceli karakterleri emojiler Zorlu Center’da hayat buluyor. 24 Eylül – 9 Ekim tarihleri arasında Zorlu’da düzenlenecek “Emoji Günleri”; sosyal medyada duygu ve düşüncelerimizi ifade ederken kullanılan emojilerle ziyaretçilerin interaktif bir ortamda bir araya gelmesini sağlayacak.

Etkinlik kapsamında misafirler, Emoji Ol alanında belirledikleri emoji ifadeleriyle kendi yüzlerinden emoji yaratarak tasarımlarını rozet olarak alabilecek, Nail Art alanında tırnaklarını emoji desenleri ile süsleyebilecek, Emoji Kafası etkinliğinde birbirinden eğlenceli emojilere seçme şansı yaklayarak bu eğlenceli anı alacakları fotoğrafla ölümzüsleştirebilecekler. Katılımcılar yaratıcılıklarını kullanarak kendi emojilerini oluşturabilecek, Zorlu Center’ın çeşitli yerlerine yerleştirilen dev emoji dekorlarıyla eğlenceli dakikalar geçirecekler.

Minik ziyaretçiler de unutulmadı!

Zorlu Center “emoji” etkinliği için minik ziyaretçilerini de unutmadı. Minik katılımcılar için oluşturulacak atölyelerde çocuklar kendi emoji maskelerini tasarlayacaklar. Etkinlik alanında minik ziyaretçilerin hem eğlenirken hem de el becerilerini geliştirebilecekleri emoji aktiviteleri yer alacak.

24 Eylül- 9 Ekim tarihlerinde 12.00-21.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan etkinlikler ücretsiz olacak.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir