Emirates, Çin’deki ağına iki yeni destinasyon daha ekliyor

Geri

Emirates; Pekin, Şanghay A.Ş. Guangzhou’ya devam eden uçuşlarına Çin’in Hızlı Büyüyen on iki şehri, Yinchuan ‘Zhengzhou A.Ş. yu da Dahil ederek Çin ağını genişletmeyi planlıyor. Emirates, iki destinasyona 3 Mayıs Yeni met 2016’da Boeing 777-200LR ile Hizmet vermeye başlıyor.

İnsanları Yinchuan A.Ş., Şehirleri birbirine bağlayan Emirates Havayolu A.Ş. Zhengzhou’ya gerçekleştireceği haftalık dört Uçuş ile Çin’deki destinasyon Sayısını 5’e çıkarıyor. Emirlikleri, Yinchuan Üzerinden Dubai Zhengzhou’yu yeni destinasyon ile birbirlerine bağlayarak birçok ettik, Çin’in orta batı bölgelerinde ticaret turizmin büyümesine Yardımcı olmayı planlıyor ettik ettik.

Ningxia’nın başkenti Olan Yinchuan, Sarı Nehir’in Batısında Helan Dağı’nın Doğu’sunda yer alıyor, A.Ş.. Çin’i birbirine bağlayan Yinchuan, Cin A.Ş. ülkeleri’ndeki arap Ortadoğu A.Ş. Arasında Ekonomik A.Ş. ticari işbirliği sağlayan Kültürel Bir merkez Olarak konumlanıyor.

Stratejik Hakkinda Konumu ile Çin’in En Büyük eğitim, teknoloji ekonomi merkezi Olan Zhengzhou imkb Çin’in MERKEZİNE ulaşım için çok önemli Diğer Bir is on a distinguished yer aliyor ettik.

Emirates Yönetim Kurulu İcra Kurulu Başkanı Şeyh Ahmed bin Saeed Al Maktoum A.Ş. Grubu, A.Ş. Havayolu “: konu Ile Ilgili Yaptığı Açıklamada Arap dünyanın, geri kalanıyla Olan Çin ticaret bağlantısının geliştirilmesine katkıda bulunmayı aktarımını hedefliyor ettik dünyası, Emirates, yeni Stratejik destinasyonları ile Birleşik Arap Emirlikleri. Yeni uluslararası hava bağlantılarımız ile Çin’e iş turizm ettik Için eğlence Amaçlı SEYAHAT edenler ziyaretinde ticaret olanakları yaratılmasına destek olacağımıza inanıyoruz. Afrika, Avrupa A.Ş. Orta Doğu Ağımız ile Çin’in ticaret Bağlantılarını geliştirmeyi planlıyoruz . ” dedi.

Emirates’in Ortadoğu, Avrupa, Afrika’da pek çok noktayla kesintisiz Bağlantı sağlayacağı Yinchuan Zhengzhou uçuşları ettik ettik koltuk 266 adet, ziyaretinde 14 ton kargo kapasitesi Sünen üç sınıfta Hizmet veren Boeing 777-200LR uçağı ile gerçekleşecek. Yolcular, Mandarin dilinde filmi A.Ş. müzik Dahil olmak Üzere, 2.000’e varan kanal Seçeneği Sunan ödüllü buz eğlence sisteminin keyfini çıkarabilecekler.

Emirlikleri, Çin Ticaretini Destekliyor

Geniş ticaret ağı Küresel Bağlantıları Aracılığıyla Orta Doğu’nun En Büyük ithalat-ihracat merkezi Olan Dubai’nin A.Ş., TİCARET yolu Sayesinde dünya bağlantısına Sahip Olan Çin ile işbirliği, ve, Ekonomik ticari etkinliklerde karşılıklı fayda sağlıyor.

Dubai’yi Ziyaret eden Çinli Ziyaretçi sayısının 2014 Yılında, Yüzde 25 oranında Artış göstermesi, Dubai’deki Çin bankaları, giderek artması işletmelerin A.Ş. 3,000’den Fazla Çinli şirketin Dubai’de Faaliyet göstermesi A.Ş. 200.000 Çinli’nin Dubai’de yaşaması da Çin ile aradaki Bağın daha Güçlü büyümesini sağlıyor.

2002 Yılında Başlayan Şanghay kargo HİZMETİ ile Ortadoğu A.Ş. Çin Arasındaki non-stop Ticareti A.Ş. Bağlantı kuran ilk Havayolu Olan Emirlikleri, Çin Yatırım ağı Üzerindeki 65 ülkenin 30’una Hizmet vererek Çin’e desteğini sürdürüyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir