Dünyaca Ünlü Blogger Mariano Di Vaio LC Waikiki’nin Reklam Yüzü Oldu

Geri

LC Waikiki’nin reklam yüzü olan ünlü blogger Mariano Di Vaio tanıtım toplantısı için İstanbul’a geliyor.

Ulaşılabilir moda kavramının öncü markalarından LC Waikiki’nin 2016-2017 sezonunda reklam yüzü olarak anlaştığı dünyaca ünlü blogger Mariano Di Vaio, marka için kamera karşına geçti. Di Vaio, LC Waikiki’nin 3 Ekim tarihinde İstanbul Modern’de yapacağı yeni sezon lansmanı için İstanbul’a geldi.

Sokak modasının dinamik havasını şıklıkla buluşturan ve sonbahar mevsimini karşılayan şehre, tasarımlarıyla merhaba diyen LC Waikiki, reklam yüzü olarak ilk kez dünyaca ünlü bir isimle çalıştı. Sezon trendlerinin yanı sıra klasik tasarımların bulunduğu 2016-17 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nun marka yüzü ünlü blogger Mariano Di Vaio aynı zamanda model, aktör ve tasarımcı olarak da tanınıyor.

Di Vaio’nun oyunculuktaki hünerlerini sergilediği “Şehir Seni Özledi” isimli reklam filmi, markanın moda anlayışını, hayatın ve şehrin merkezine yerleştiriyor. Modayı, günlük hayattan ayırmaksızın izleyicinin beğenisine sunan filmin çekimi Berlin’in büyüleyici atmosferinde 3 gün sürdü. Çekimlerde 5 milyon kişi tarafından takip edilen dünyaca ünlü blogger Mariano Di Vaio’ya geniş bir cast ekibi eşlik etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir