DİDEM SOYDAN VE UMUT EKER PUMA İLE OYUNUN KURALLARINI DEĞİŞTİRİYOR

Geri

ÇİZGİYİ GEÇMEYE HAZIR MISIN?

Dünyaca ünlü spor performans giyim markası PUMA, sosyal medyaya özel hazırladığı reklam filminde ünlü model Didem Soydan ve moda ve stil danışmanı Umut Eker’i bir araya getiriyor. İstanbul’un renkli sokaklarında gerçekleştirilen eğlenceli çekimlerde sokak modası Umut Eker’in stilistliği ile yeniden yorumlanıyor. #CrossTheLine ve #ForeverFaster mottolarıyla yola çıkan PUMA, son teknoloji ürünlerini, en cool tarzları ile bir arada sunuyor.

PUMA’nın içerik ortakları Didem Soydan ve Umut Eker, sosyal medyaya özel hazırlanan reklam filminde, PUMA’nın sokak stilini tamamlayan ürünler arasında yer alan Rihanna tasarımı Creeper, Trainer ve PUMA’nın en beğenilen ürünlerinden olan IGNITE DISC, Eskiva, PUMAxMcQ Koleksiyonu ürünleri, Pulse XT, PWRShape Bra ile PUMA 2016 İlkbahar/Yaz koleksiyonuna ait tekstil ürünleri fark yaratacak şekilde kombinlenerek sergileniyor. Spor dünyasına yenilikçi ve hızlı tasarımlar getirebilmek için Alexander McQueen ve Mihara Yasuhiro gibi ünlü markalarla sınırlı özel koleksiyonlar tasarlayarak, heyecan verici iş birliklerine imza atan PUMA, tarzınızdan ödün vermeden rahat spor giyim tarzınızı yansıtmak için, konfor ve şıklığı bir arada sunuyor.

SIRADAN OLMA FARK YARATAN OL!

PUMA’nın global YouTube sayfasında da paylaşılan sosyal medya reklamı her geçen gün büyük beğeni topluyor. Futbol, koşu, motor sporları, golf ve yelken gibi kategoriler için de geniş ürün gamına sahip olan PUMA, hem spor performans hem de günlük yaşam koleksiyonları ile dikkat çekmeye devam edecek.

 

Kampanya Künyesi

Reklamveren: PUMA

Sosyal Medya Ajansı: Karbonat

Medya Satın Alma: ZenithOptimedia

Yönetmen: Gang Creative House

Yapım: Ekrem Tekdal

Görüntü Yönetmeni: Fırat Lita Sözbir

Creative Director: Umut Eker

Model: Didem Soydan ve Umut Eker

Saç: Burhan Çılgın

Makyaj: Fezi Altun

Kurgu: Kazım Can Alparslan

Müzik: Jam Studio- Trap to the future

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir