Davos İletişim Forumu İstanbul Üniversitesi’nde toplanıyor

Geri

Dünyanın en önemli iletişim profesyonelleri krizler ve kriz ortamında itibarın yönetilmesini konuşmak üzere bir araya geliyor.

Davos Dünya İletişim Forumu İstanbul Üniversitesi Cemil Bilsel Konferans Salonu’nda Perşembe günü başlıyor. İş, iletişim ve siyaset dünyasını yakından ilgilendiren forum “Krizler ve Şanslar: Ülke, Şirket ve Kişisel İtibar” temasıyla yedi oturum halinde masaya yatırılacak.

Davos Dünya İletişim Forumu, halen dünyanın en önemli İletişim organizasyonlarından biri olarak kabul ediliyor. Forumun Türkiye Direktörü İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ali Murat Vural, İstanbul Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek Forumun özellikle Türkiye’nin ve dünyanın krizlerle dolu şu dönemde toplanıyor olmasının büyük anlam ve önem taşıdığını ifade etti. Vural, “Günlük yaşamın bir parçası haline gelmiş krizlerin, çağın gereklerine göre yönetilmediğinde nasıl daha büyük krizleri yarattığını hep birlikte görüyoruz” dedi.

Açılış konuşmalarını Prof. Dr. Ali Murat Vural ve Davos Dünya İletişim Forumu Kurucu ve Başkanı Yanina Dubeykovskaya’nın yapacağı Forumun açılış konferansı ise Allan Mayer tarafından verilecek. Mayer “İtibar Yönetimi, Sosyal Medya ve Mahremiyet’in Sonu” başlıklı konferansında, günümüzde yaşanan yeni tür krizlere dikkat çekecek.

İki günde toplam yedi oturumda gerçekleşecek Forumun ilk günü olan 3 Kasım’da “Kriz Zamanlarında Şirket ve Ülke İtibarına Neler Olur?”, “Krizler Şans Olarak Değerlendirebilir mi?” ve ”Kriz Ortamında Şirket İtibarı Nasıl Yönetilir?” konu başlıkları masaya yatırılacak. Forumun ikinci günü olan 4 Kasım’da ise “Dijital Dünya’da Krizler ve İtibarının Yönetimi”, “Krizler Uluslararası bir Marka İçin Yeni Bir Şans Yaratabilir mi”?, “Kriz Zamanlarında Uluslararası Ülke Markası Nasıl Yaratılır?” ve “Kişisel ve Şirket İtibarı İçin Uygun Araçlar”adlı konu başlıklarında oturumlar gerçekleştirilecek.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir