COOK’tan kurban bayramında ultra dayanıklı çöp torbası

Geri

Kurban kesim döneminde en önemli nokta şüphesiz hijyen ve temizliktir. Bu konu ile alakalı COOK markası kurban bayramına özel COOK Ultra Dayanıklı Jumbo Çöp Torbası nı gelişirdi. Özel olarak geliştirilen Siyah renkli, ultra dayanıklı ve daha kalın üretilen doğa dostu COOK Ultra Dayanıklı Jumbo Çöp Torbası ile hacimli ve ağır atıkların muhafazası tüketiciye büyük kolaylık sağlıyor.

COOK’un Ultra Dayanıklı Jumbo Boy Çöp Torbası, Kurban dönemi için özel olarak geliştirildi. Siyah renkte ve çevre dostu olan çöp torbasının hacmi 90 litre, ağız genişliği 80 cm, derinliği ise 110 cm. Normal jumbo çöp torbasından yüzde 60 daha kalın olarak üretilen COOK Ultra Dayanıklı Jumbo Boy Çöp Torbası sayesinde çok daha hacimli ve ağır çöpler sorunsuz bir şekilde taşınabiliyor. Ürün özellikle kurban bayramında ekstra tüketimden dolayı oluşan hacimli ve ağır atıklardaki mikroorganizmaların çoğalarak çevreye yayılmasını engellemek ve muhafaza etmek için geliştirildi.

Temizlik ve hijyende ilk yardımcınız olacak Cook Ultra Dayanıklı Jumbo Çöp Torbası’nı tüm Migros marketlerde bulabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir