Burger King®’in yaratıcı reklam kampanyasına ödül

Geri

BURGER KİNG®’İN YARATICI REKLAM KAMPANYASINA BİR ÖDÜL DE FELİS’TEN

Pazarlama iletişiminde yaratıcı fikirlerin etkisini ve reklamın ticari başarıdaki rolünü vurgulamak amacıyla düzenlenen 11. Felis Ödülleri sahiplerini buldu. 14 ayrı kategoride düzenlenen ve yılın en etkili projelerinin yarıştığı Felis’te, Burger King®’in “DÜELLO” reklam kampanyası dijital bölüm kategorisinde ödüle layık görüldü.

Türkiye’de 20 yılı aşkın süredir TAB Gıda bünyesinde hizmet veren Burger King® yaratıcı reklam çalışmalarıyla da beğeni topluyor.

Sektörün en iyi pazarlama projelerinin seçildiği Felis Ödül töreninde Burger King®’in dayanılmaz lezzeti Texas Smokehouse için hazırlanan “Düello” reklam kampanyası dijital kategoride ödüllendirildi.

Düello Kampanyası Ödüle Doymuyor

Burger King’in ödüle doymayan “düello” reklam kampanyasında; dayanılmaz lezzet için Burger King® restoranlarına gelenler, mobil aktivasyon uygulamasıyla yaratılan kovboya meydan okudular. Kovboy hamburgerini ısırmadan fotoğrafını çekip Instagram’da paylaşanlar bedava hamburger yeme şansını yakaladı.

Yaratıcı reklam kampanyasıyla geçen ayda 2 Kristal, 3 Gümüş Elma ödülünü aldıklarını belirten TAB Gıda Pazarlama Genel Müdürü Seçil Kurdoğlu; “Burger King®, Sbarro®, Popeyes®, Arby’s® ve Usta Dönerci® ile hızlı servis restoran sektöründe liderliğimizi sürdürüyoruz. Bu başarımızda sunmuş olduğumuz kaliteli hizmet kadar, tüketicilere dokunduğumuz güçlü ve samimi iletişim kampanyalarının da etkili olduğunu biliyoruz. Markamızdan aldığımız güçle, cesaretli reklam kampanyalarına imza atarak daha önce yapılmamış olanı yapmayı seviyoruz. Projelerimizin ödüllere layık görülmesi ise ne kadar doğru işler yaptığımızı gösteriyor” dedi.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir