BP Türkiye, Petroleum İstanbul 2017’de akaryakıt sektörünü ağırlayacak

Geri
Bu yıl 13. kez düzenlenecek olan Petroleum İstanbul Fuarı çerçevesinde BP Türkiye, 30 Mart – 2 Nisan 2017 tarihlerinde Türkiye’nin dört bir yanından gelen sektör temsilcilerini ve akaryakıt bayilerini BP Bayi Club Lounge’da buluşturacak

Petroleum İstanbul 2017, 13. Uluslararası Petrol, LPG, Madeni Yağ Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı, bu yıl 30 Mart – 2 Nisan 2017 tarihleri arasında BP Türkiye platin sponsorluğunda, TÜYAP Beylikdüzü fuar alanında gerçekleştirilecek. Petroleum İstanbul 2017’de, tüm sektörün buluşma noktası, son iki fuarda olduğu gibi yine BP Bayi Club Lounge olacak.

BP Türkiye, Petroleum İstanbul 2017’de, fuarın en geniş alanlarından biri olan BP Bayi Club Lounge’da “Birlikte Büyümeye Devam” sloganıyla fuarı ziyaret eden konukları ağırlamaya ve ikramlar sunmaya hazırlanıyor. BP Türkiye’nin üst düzey yöneticileri de fuar süresince BP Bayi Club Lounge’da hazır bulunarak sektörün önde gelen temsilcileri ve bayilerle bir araya gelecek.

Petroleum İstanbul 2017’nin sektörü bir araya getiren önemli platformlardan bir olduğunu belirten BP Türkiye Akaryakıt Ülke Müdürü Martin Thomsen “BP olarak Türkiye akaryakıt pazarında bayilerimizle birlikte büyümeye devam ediyoruz. Petroleum İstanbul 2017’de bayilerimizi ve iş ortaklarımızı “Birlikte Büyümeye Devam” sloganıyla karşılayacağız. Bayi sözleşmelerimizin yenilendiği 2015 yılını ve ardından gelen 2016 yılını büyük bir başarıyla kapattık. 105 yıldır faaliyet gösterdiğimiz Türkiye’de yatırımlarımıza bundan sonra da devam edeceğiz ve büyümemizi sürdüreceğiz” dedi.

İlki 1997 yılında gerçekleştirilen ve iki yılda bir düzenlenen Petroleum İstanbul Fuarı, alanında dünyanın en büyük ve en çok ziyaret edilen fuarı olarak, başta Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve EPDK olmak üzere, Türkiye’de faaliyet gösteren enerjiyle ilgili tüm kamu kurum ve kuruluşlarını özel sektörle bir araya getiren bir platform niteliğinde.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir