Bilim, sanat ve tasarım üçlüsü bir araya geliyor!

Geri

Her şeyin başı iletişim diyen öğrencilere kapımız açık!

2009 yılında 4 ön lisans programıyla eğitim yolculuğuna yüksekokul olarak başlayan İstanbul Ayvansaray Üniversitesi; bugün geldiği noktada 50’ye yakın ön lisans ve 3 lisans bölümü ile dur­madan gelişmeye devam ediyor.
“Hayatın içinde, geleceğin peşinde” felsefesi ile ilerleyen İstanbul Ayvansaray Üniversitesi; alanında yetkin akademik kadrosu ile Medya ve İletişim’den Halkla İlişkiler’e, Görsel İletişimden İnsan Kaynakları ve Çocuk Gelişimi’ne kadar iletişim temelli birçok bölümde eğitim imkanı sunuyor.
Her yıl iletişim alanında gelişen ve programlarını çoğal­tan İstanbul Ayvansaray Üniversitesi aynı zamanda uygu­lamalı verdiği eğitimlerle, programlar arasında işbirliğinin sağlanmasını amaçlıyor. Böylece iletişim alanında güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, takım çalışmalarına yatkın bireyler yetiştirmeyi hedefliyor.

Kaliteli bir eğitimin anlayışla, alanında uzman eğiticilerin yanı sıra MAC laboratuvarları, donanımlı stüdyolar ve son teknolojiye sahip ekipmanlarla öğrencilere sadece teorik bilgi değil, uygulama imkanlarını da bir arada sunuyor.
İstanbul Ayvansaray Üniversitesi, iletişim programların­da eğitim alan öğrencilerini; aldıkları eğitimle hızla değişen tüketici tercihlerine uyum sağlayabilecek şekilde donanım sahibi ve mesleğine bağlı iletişimciler olarak yetiştiriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir