Aygaz Otogaz’dan yeni reklam filmi serisi

Geri
Türkiye’nin en çok kullanılan otomobil yakıtı otogazın en çok tercih edilen markası Aygaz, otogazın ekonomik özelliğini ön plana çıkaran iki filmini internette yayınlamaya başladı. Potansiyel otogaz kullanıcılarına odaklanan ve dijital medya üzerinden yayınlanan filmler, çeşitli şekillerde para kazanmanın yollarını arayan iki arkadaşın eğlenceli maceralarına yer veriyor. Filmler yakıt tasarrufunu eğlenceli bir dille anlatırken, aynı zamanda tüketicileri otogaz ile sağlanabilecek tasarrufu hesaplamaya imkan veren otogazla.com sitesini ziyaret etmeye yönlendiriyor.

Ürün kalitesi ve üstün hizmet anlayışı ile Türkiye’de en çok tercih edilen otogaz markası olan Aygaz, hazırladığı yeni videolar ile otogaz kullanıcılarına LPG’nin ekonomik avantajını anlatmaya devam ediyor.

Filmlerde çeşitli şekillerde para kazanmanın yollarını ararken kafa kafaya veren iki arkadaşın hikâyeleri eğlenceli bir dille anlatılıyor. İki arkadaşın sıra dışı yöntemlerle para kazanma hayalleri bir anda yerini gerçeğe, ekonomik avantajı nedeniyle çok uzun yıllardır Türkiye’de en çok tercih edilen otomobil yakıtı olan otogaza bırakıyor. Tüketiciyi bilinçlendirme amacı taşıyan filmler, aynı zamanda onları elde edebilecekleri tasarrufun yanı sıra bir çok faydalı bilgiye erişebilecekleri, Türkiye’nin ilk otogaz portalı olan Otogazla.com’u ziyaret etmeye çağırıyor.

Otogazla.com’da bulunan “tasarruf hesaplama” fonksiyonu sayesinde potansiyel tüketiciler kendi araçlarında ne kadar tasarruf edebileceklerini rakamlarla görebilecek, araçlarını otogaza dönüştürmek istedikleri takdirde kendilerine en yakın Aygaz Dönüşümcü Kulübü üyesi dönüşüm atölyesinden randevu alabilecekler.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir