Avon’dan Burcu Esmersoy’la 360 derecelik reklam filmi

Geri
AVON, doğal özlerle geliştirilen Nutra Effects makyaj ve cilt bakım ürünlerinin AVON True çatısı altında bir araya gelmesini, Burcu Esmersoy liderliğinde yepyeni bir çekim tekniği kullanarak hazırladığı 360° video ile kutladı.

Farklı bir 360° deneyimi sunmak için kullanılan teknikle, 4k kameralarla tekil olarak çekilen tüm oyuncular, sonrasında post prodüksiyon aşamasında aynı mekanda, bir masayı paylaşacak şekilde birleştirildi. Böylelikle, izleyicilerin Avon True videosunu sadece izlemek değil, videoyla etkileşim halinde bulunmasına da fırsatı sunuluyor.

AVON Temsilcilerinin ve müşterilerinin, kendilerini motive etmek üzere ne için, nerede ve ne zaman söz verdiklerini anlattıkları videoda, Burcu Esmersoy da “hayata pozitif bakmak” için bir söz veriyor. Burcu Esmersoy, tüm kadınları gerçek güzellik için söz vermeye ve bunları #KendineSozVer etiketiyle Instagram’da paylaşmaya da davet ediyor.

Burcu Esmersoy’un ve misafirlerinin kendilerine verdikleri sözleri izlemek için AVON Türkiye’nin Instagram ve Youtube sayfasını takip etmek yeterli.


Reklamveren:
AVON Türkiye

Reklam Ajansı: Lamba

Reklamveren Yetkilileri: Hatice Kaymak, Müge Açıkgöz

Yaratıcı Yönetmen: Özge Ekin

Yaratıcı Grup Lideri: Gökhan Çardak

Müşteri İlişkileri Direktörü: Selin Mitrani

Müşteri İlişkileri: Burak Bostancı

Sanat Yönetmeni: Ali Emir Erdoğmuş

Metin Yazarı: Zehra Başgöl

Yönetmen: Gürhan Demirel

Yapımevi: Dark’n Dark

Post Prodüksiyon: Kaporta

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir