ASYA’DA MARKA STRATEJİSİ

Geri

Fiyatı: 25.00 TL (KDV Dahil) Sipariş ver

“Başarılı küresel markalar inşa etmek, küresel sahnede sayıları hızla artan Asyalı şampiyonlar için hayati bir önem taşıyor ve taşımaya devam edecek. Martin Roll, Asyalı şirketlerle ilgili engin deneyimlerine dayanarak başarıya giden yolun zorlayıcı ama pratik haritasını sunuyor.”

Dominic Barton, Küresel Direktör, McKinsey & Company

“Martin Roll’un Asya Marka Stratejisi, Asyalı markalar ve markalaşma için sunduğu fikirlerle harika bir motivasyon sağlıyor. Roll, pazarlamanın en sıcak bölgeleri için paha biçilmez rehberliğiyle esin kaynağı oluyor.”

Kevin Lane Keller, Pazarlama Profesörü, Tuck School of Business

“Asya Marka Stratejisi, Asyalı yöneticilerin güçlü bir marka inşa edebilmeleri için esinlenebilecekleri çok önemli bir el kitabı. Roll, küresel pazarda başarılı bir geleceğin sağlam temellerini atmak için önerilerde bulunuyor.”

John A. Quelch, İşletme Profesörü, Harvard Business School ve

CEIBS Akademik Konsey Üyesi

“Batılı şirketlerin sardığı rekabetçi topraklarda Asyalı şirketler küreselleşme yolunda adım attıkça, maliyet ve kalite avantajlarının gerekliliğini fark ediyorlar, ama sürdürülebilir değer yaratımı açısından henüz yeterli değiller. Martin Roll içgörüleriyle bu hayati eksikliği, küresel markaların önemi konusunu aydınlatıyor. Zengin kavramları ve detaylarıyla bu kitap Asyalı CEO’lar için paha biçilmez bir manifesto değerinde. Bakış açılarını ve öncelikleri tamamen değiştiriyor.”

C.K. Prahalad, Kıdemli Profesör, The Ross School of Business,

The University of Michigan

“Asyalı şirketler için markalaşmaya dair derinlemesine içeriğiyle stratejik bir araç – Martin Roll’dan Asya Marka Stratejisi, parlak bir zeka örneği. Fikirler, öneriler ve örnek vakalarla dolu bu yeni kitap, Asyalı şirketlerin günümüzün dinamiği haline gelen küresel pazardan kopmamaları için gerçekleri gözler önüne sunuyor.”

N. R. Narayana Murthy, Yönetim Kurulu Üyesi,  Infosys Technologies Ltd.

Türkçe (Orijinal Dili:İngilizce)
272 s. — 2. Hamur– Ciltsiz — 14 x 20 cm
İstanbul, 2011
ISBN : 9786055467012

“ASYA’DA MARKA STRATEJİSİ” için bir cevap

  1. Merhaba, ben Azərbaycandan Nahid.
    Bu kitap benim için çok acil lazim ve ulaşamıyorum. Bana kısa vakitde nasıl satın ala bileceyim konusunda yardımcı ola bilirmisiniz.
    Pdf versiyon varsa, onu da almaya hazırım.

    Önceden teşekkürlerimi iletiyorum, yardımcı olacağınıza umuyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir