4129GREY’DEN PEGASUS HAVAYOLLARI REKLAM KAMPANYASI

Geri

4129GREY’DEN her şey #YerindeGüzel

 Pegasus seyahat severleri kendi hikâyelerinin kahramanı olmaya davet ediyor.

4129Grey, Pegasus Hava Yolları için hazırladığı #YerindeGüzel projesine Kapadokya’dan sonra Karadeniz macerasıyla devam ediyor. Seyahat etmeyi seven herkese ilham vermek, henüz keşfedilmeyenin peşinden koşmanın ve deneyimlemenin yerinde güzel olduğunu göstermek için Nisan ayında başlayan kampanyanın ilk durağı Kapadokya olmuştu. Nevşehirli bez bebek üreticisi yerel kadınların başrolde yer aldığı video serileri ile Kapadokya dendiğinde görmeye alışık olunmayan anların ve bilinmeyenler reklama başarıyla uyarlanmıştı. Projenin Karadeniz ayağında ise, yörenin en eski ahşap ustası ve oğulları başrolde. Bu video serilerinde de Karadeniz insanının yaratıcılığını ve el sanatlarına olan yeteneği üzerinde duruldu.

Karadeniz’de hazırlanan video serisinde, usta marangoz Ali Amca ve oğulları, Pegasus’un sosyal medya kanalları aracılığıyla kullanıcılardan ahşapla yapılabilecek yaratıcı bir proje yazmalarını istediler. Cevaplar sosyal medya üzerinden yorum olarak paylaşıldı. Ustalarımız en beğendikleri yaratıcı fikri seçtiler ve fikrin sahibini Karadeniz’e davet ettiler. Bu sayede hem birlikte Karadeniz’in güzelliklerini keşfetmiş oldular hem de Ali Amca ve oğulları yeni projelerini hayata geçirme fırsatı yakaladılar.

#YerindeGüzel kampanyasının, Kapadokya ve Karadeniz’den sonraki durağı Ege bölgesi olacak. Pegasus ile beraber seyahatseverlere yeni anılar, yeni maceralar, yeni deneyimler yaşamaları için ilham vermeye devam edilecek.

Karadeniz-Keyvisual

Ajans Başkanı: Alemşah Öztürk

Yaratıcı Yönetmen: Görkem Yeğin Mert

Yaratıcı Grup Başkanı: Arda Albayraktar

Metin Yazarı: Ezgi Hindistan

Sanat Yönetmeni: Burcu Çeliksap

Sosyal Medya Direktörü: Onur Cengiz

Sosyal Medya Ekibi: Ceren Keskin, Burkay Aydın

Proje Yöneticisi: Can Korfalı

Marka Yöneticisi: Emir Ulaş

Ajans Prodüktörü: Berna Bulat

Prodüksiyon: İkinci Parti Prodüksiyon

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir